Новорічна казка на вулиці Ігоря Шкляра

Раніше ми писали про те, що ініціативні коропчани за підтримки спонсорів зробили для своєї малечі дитячо-спортивний майданчик. Нерідко в «стрічках» соцмереж з’являється інформація про те, що на ньому відзначають різні свята. Юрба дітлахів, конкурси, подарунки… Ось таке свято пройшло на улюбленому майданчику і вчора, 12 січня.

20:44 13.01.2020

Найголовніше – дитяча радість і сміх

Сьогодні в оновленому після капітального ремонту залі Коропського будинку культури пройшов родинний захід − традиційна ялинка для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з інвалідністю, які живуть у Коропській громаді.

19:39 13.01.2020

Щастя, злагоди, добра коропчанам і містечку бажав співочий «Ласкавець»

Сьогодні до Коропа із Атюші прибуло справжнє свято. Впізнати його можна було за дзвінкими щедрівками, щирим сміхом, давніми костюмами. Вихованці народознавчого гуртка «Ласкавець» Коропського ЦДтаЮТ на базі Атюшівської школи на чолі із керівницею, заслуженим працівником культури України Ганною Сушко за давньою традицією щедрівками привітав людей із Новорічними святами і представив одну із найдавніших містерій, що збереглася до наших днів − водіння кози. Обійшли «ласкавчата» немало державних та приватних організацій. Із запашною хлібиною, яку спекла головна натхненниця «Ласкавця» Ганна Іванівна, колоритний співочий гурт завітав і до адмінбудівлі селищної ради.

15:03 13.01.2020

Тепле свято в родинному творчому колі

Вчора затишна, святково прикрашена зала територіального центру соціального обслуговування Коропської селищної ради приймала творчих людей краю із літературно-мистецького об’єднання «Первоцвіти Коропщини». А приводи для першого в новому році засідання знайшлися яскраві й особливі – молодий ювілей поетеси Віти Карпушкіної і представлення нових членів районного творчого клубу – Міли Різник і Сергія Лаврентьєва.

16:47 10.01.2020

Чернігівський рибоохоронний патруль підводить підсумки роботи у 2019 році

Протягом 2019 року інспектором Бахмацької рибоохоронної дільниці Чернігівського рибоохоронного патруля на підконтрольній території, в тому числі і Коропського району, зафіксовано 117 порушень Правил рибальства.

11:57 09.01.2020

9 січня в Україні оголошено днем жалоби у зв’язку з катастрофою літака МАУ в Ірані

Президент України Володимир Зеленський постановив оголосити 9 січня 2020 року днем жалоби у зв’язку з трагедією, що сталася 8 січня внаслідок катастрофи пасажирського літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в Тегерані (Іран).

08:30 09.01.2020

Зустріли Новоріччя із казковими персонажами

На центральній площі Коропа сьогодні відбулося веселе новорічне родинне свято із розвагами, хороводами й подарунками. Його «родзинкою» став парад казкових героїв, участь у якому взяли представники старостинських округів.

16:20 01.01.2020