Новини

Депутати селищної ради затвердили Стратегію розвитку об’єднаної громади до 2027 року

А також – список проєктів-переможців селищної цільової програми «Громадське бюджетування» (бюджет участі). Ці рішення вони ухвалили на засіданні 38-ї сесії сьомого скликання, яке пройшло у п’ятницю, 12 липня.

12:46 16.07.2019

Про підготовку до проведення виборів і ярмарку – на ранковій нараді

Менше тижня залишилося до парламентських виборів 21 липня. А вже за тиждень після них – 27  липня – в Коропі відбудеться Миколаївський ярмарок. Тож під час сьогоднішньої наради із заступниками, керівниками відділів та комунальних підприємств селищний голова Віктор Журавель дав доручення стосовно деталей підготовки до цих подій.

10:58 15.07.2019

Карильчани на День села обрали свою Міс

Минулої суботи  в Карильському оригінально відзначили День села – провели конкурс «Міс Карильське» серед найталановитіших, найвродливіших та найхазяйновитіших тутешніх дівчат.  Стати володаркою титулу було не так і просто. Бо ж організатори підготували для охочих надягти корону переможниці чимало завдань, серед них – навіть конкурс страви для свекрухи!

16:02 12.07.2019

Бюджет участі-2019: підсумки підбито

30 червня закінчилося голосування за проєкти, подані на реалізацію за селищною цільовою програмою «Громадське бюджетування» (Бюджет участі) на 2019 рік. Найбільше голосів набрав проєкт зеленого туризму в Будищі – 66 голосів. Проєкт спорудження велосипедної парковки на другому місці – 44 голоси. І проєкт оновлення музейного обладнання та створення музейних експозиції у Коропі – на третьому місці із 23  голосами.

12:39 11.07.2019

Готові дарувати гарний настрій і талант за будь-якої погоди

Зовсім не літня температура, що на термометрі зафіксувалася трохи вище поділки 15 градусів, небезпека дощу та вітер не спинили творчих та завзятих лукнівчан, які приїхали сьогодні до Коропа, аби взяти участь у проекті «Співочий парк». І не даремно: подивитися й послухати їх – гарний, енергійних і талановитих − зібралося багато глядачів.

17:31 10.07.2019

Гостинно й колоритно - у Городищі втретє смакував фестиваль борщу

Минулої суботи Городище точно було центром борщоваріння Коропщини, і, мабуть, ще й усієї області чи навіть України! Яких варіацій цієї традиційної української страви тут тільки не було – із чорносливом, із квасом, із начиненими кашею раками, із куркою чи сушеними грибами… Все це смакувало із пампушками та млинцями під українську пісню на третьому гастрономічно-музичному фестивалі «Варись, борщику!»

14:47 09.07.2019

Майданчик для міні-футболу в Атюші, проєкт-переможець «Бюджету участі» й турнір для трудових колективів – відбулася щотижнева нарада

Нарадою селищного голови Віктора Журавля із заступником, начальниками відділів, керівниками структурних підрозділів селищної ради та комунальних підприємств розпочався поточний робочий тиждень.

13:50 08.07.2019

На вулицях Коропа – квіткові диво-купала

Унікальна, дуже гарна купальська традиція живе в Коропі та деяких селах громади. Сьогодні зранку то тут, то там можна було побачити композиції із піску, квітів, сухої фарби тощо у вигляді тварин, міфічних персонажів, написів, просто яскравих пісочних скульптур… Все це називають тут купАлама. Поряд – і їхніх юний автор чи авторка, котрі прокинулися рано-ранісінько (дехто о 4-й 5-й годині ранку!), аби створити таку красу. А ще тарілочка – для винагород від перехожих за неабиякі старання.

19:07 07.07.2019

Жителі Коропщини знову мали нагоду скористатися послугами виїзного сервісного центру МВС

Триває співпраця Центру надання адміністративних послуг Коропської селищної ради та регіонального сервісного центру МВС України. Сьогодні в Коропі 5 місцевих жителів здійснили державну реєстрацію (перереєстрацію) транспортних  засобів, ще 5 замінили  посвідчення водія.

16:00 04.07.2019