На радість дітям і дорослим Короп заграв святковими вогниками

Сьогодні, 21 грудня, у центрі громади засіяла головна новорічна ялинка. Її відкриття провели цьогоріч вперше у Коропському будинку культури. Тут дітей привітав Святий Миколай і урочисто оголосив про початок Новорічних свят на Коропщині.

18:50 21.12.2018

Незабутнє свято Миколая

19 грудня діти з родини, що опинилася в складних життєвих обставинах, відвідали захід «Нехай Миколай подарує віру в чудеса», який відбувся в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва.

09:19 20.12.2018

Музей сподівається на тепло

Ще торік для обігріву великого приміщення Коропського регіонального історико-археологічного музею використовувався газ. Та попри спалені сотні кубометрів блакитного палива стовпчик термометра у холодні зимові дні шокував своїм вердиктом: вісім градусів із плюсом. Тому зараз тут взялися встановлювати сучасні інфрачервоні стельові обігрівачі. Сподіваються і заощадити, і нагрітися.

15:51 19.12.2018

У Коропській громаді розуміють важливість створення і розвитку підприємств на селі

Саме тому на засіданні виконавчого комітету, що відбулося у п’ятницю, 14 грудня, його члени погодили Програму підтримки кооперативів на території Коропської селищної ради у 2019-му році із загальною сумою фінансування у 100 тисяч гривень. За декілька днів цей проект під час сесії розглянуть і депутати.

22:01 16.12.2018

Святковий настрій дарували дітям учасників АТО

Напередодні новорічних свят і дорослі, і дітвора завжди чекають сюрпризів. Однин з таких сюрпризів для діток учасників АТО був організований відділом сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради, Коропським районним центром для сім’ї, дітей, та молоді за участі ГО «Спілка учасників антитерористичної операції Коропщини».

18:22 14.12.2018

У Коропі тротуари чистять… за допомогою щітки

У комунальному підприємстві селищної ради «Благоустрій» цьогоріч до трактора «Білорус-320» із відвалом, який бореться із засніженими тротуарами, причепили ще й спеціальну щітку для якіснішої роботи.  Відтак піші прогулянки селищем не приносять таких незручностей, як бувало раніше.

09:46 14.12.2018