Підготували Коноплянку до сезону відпочинку

Минулої суботи, 20 квітня, у Всеукраїнський День довкілля, коропські активісти вийшли на «суботник» до улюбленого для місцевих відпочивальників місця – озера Коноплянки. Три години гребли листя, прибирали сміття. Також облаштували майданчик для гри у футбол та волейбол і завезли пісок на два пляжі.

12:33 22.04.2019

Майстер-клас із писанкарства пройшов у Коропі

Аромат воскових свічок і дитячий сміх, цікавий творчий процес, за яким із задоволенням спостерігаєш – це про вчорашній майстер-клас «Великодні писанки», що організували в Центрі дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради для вихованців закладу та його працівників.

12:08 20.04.2019

Три проекти громадського бюджету пройшли «захист» перед експертною комісією

Проекти із оснащення Коропського регіонального історико-археологічного музею, розвитку в Будищі «зеленого» туризму, оновлення кабінету трудового навчання в Оболонській школі допущені до голосування. Поки що ознайомитися з ними можете за посиланнями, які є в цьому матеріалі. Обирати ж кращий проект жителі об’єднаної громади будуть у червні.

16:09 18.04.2019

Що вміють наші юні туристи-краєзнавці?

Неподалік Чернігова є мальовнича місцевість − село Количівка. Чуєте − дзвенить гітара, звучить пісня... Це туристи зібралися на обласний етап Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців, який проходив із 12 до 15 квітня в оздоровчому таборі «Юний турист». Команда Коропської ОТГ у складі Ангеліни Мештер, Ангеліни Калинич, Руслана Андрущенка, Миколи Єременка із Карильської школи, Юрія Огієнка із Лукнівської школи, Богдана Котова із Рождественської школи теж брала участь у зльоті.

09:02 18.04.2019

Маєте проект, який покращить життя в громаді? Можете подати до кінця квітня

Коропська селищна рада затвердила Положення  про громадський бюджет (бюджет участі).  Тепер кожен житель громади, який проживає і зареєстрований на території ОТГ, і якому є 14 років, може взяти участь у розподілі частини річного селищного бюджету, запропонувавши програму, комплекс робіт, ідею для покращення зовнішнього вигляду громади та умов проживання у ній, соціально-економічного, культурного і просторового розвитку.

09:00 18.04.2019

Зарибили Карпівку мальками коропа

Важлива подія відбулася сьогодні, 17 квітня, в житті коропських любителів риболовлі. У воду озера Карпівка відрами і бідонами спустили 225 кілограмів малька коропа із невеликими домішками товстолоба й білого амура. Ініціював зариблення затятий рибалка, депутат Коропської селищної ради Руслан Марченко разом зі своїми друзями й товаришами по «рибній тусовці». Коропщина – рибальський край. До сьогоднішньої доброї справи фінансово долучилися аж 117 місцевих любителів порибалити.

14:44 17.04.2019

Сесія надала дозвіл на виготовлення проектів для ремонту ще шести доріг у Коропській об’єднаній громаді

12 квітня депутати селищної ради зібралися для участі у тридцять четвертій сесії сьомого скликання. Частина питань, які того дня розглянули обранці жителів громади, стосувалася надання дозволів на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний і поточний середній ремонт доріг у Коропі, Атюші, Придеснянському та Риботині.

15:24 16.04.2019

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи» стартує на Коропщині

З метою формування здорового способу життя серед дітей та молоді, розвитку молодіжного та дитячого волонтерського руху з 1 по 30 квітня 2019 року проводиться XIV Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи». Її метою є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

12:03 16.04.2019