Коропський район, Чернігівська область

Діти мріють про мир

Дата створення: 08:40 25.09.2018

Своє заповітне прагнення – зростати на мирній землі – гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради продемонстрували участю в обласній акції «Душею прагнемо до миру».

Щира вдячність серцям небайдужим

Дата створення: 17:55 24.09.2018

Районний відокремлений  підрозділ обласної організації Товариства Червоного Хреста, який надає допомогу тим, хто її потребує, та організовує різні благодійні заходи, має багатьох друзів, завдяки яким робити добро значно легше. Довкола нас – багато небайдужих сердець, але з усієї когорти хочеться виділити тих, хто регулярно надають допомогу Товариству.

Калейдоскоп дитячих перемог

Дата створення: 17:20 24.09.2018

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради постійно здобувають нагороди в обласних і всеукраїнських творчих конкурсах. Нещодавно обдаровані діти  отримали чергову порцію відзнак.

Державна підтримка на корів

Дата створення: 16:49 24.09.2018

Для отримання дотації за утримання корів підприємство має подати до Мінагрополітики такі документи:

Маєте пропозиції проектів розвитку? Звертайтеся!

Дата створення: 15:33 24.09.2018

Коропська селищна рада повідомляє жителів громади про початок збору пропозицій щодо проектів розвитку об’єднаної територіальної громади, які будуть включені до Плану соціально-економічного розвитку  на 2019 рік.

За конкурсом визначили керівника художнього, режисера БК та артистів духового оркестру

Дата створення: 12:50 24.09.2018

Сьогодні, 24 вересня, у залі засідань  Коропської селищної ради відбулись перше та друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади керівника художнього, режисера, артистів духового оркестру  комунального  закладу «Коропський Будинок культури».

Нашим педагогам влаштували випробування в Іванівській ОТГ

Дата створення: 12:20 24.09.2018

Протягом трьох днів, із 20 по 22 вересня, збірна команда Коропської ОТГ взяла участь в обласному зльоті-змаганні зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів освіти Чернігівщини та організаторів туристсько-спортивного і військово-патріотичного блоків гри «Сокіл» («Джура»).

Стоп насильству!

Дата створення: 10:22 24.09.2018

Як протидіяти домашньому насильству?

Дата створення: 10:03 24.09.2018

У суботу, 22 вересня, ФК «Короп» приймав команду з Носівки ФК «Кристал». Нагадаємо, в першій грі ФК «Кристал» переміг нашу команду 1:0.

Показник ефективності медичної реабілітації за кошти Фонду сягнув 83,4%, охоплення – 100%

Дата створення: 09:12 24.09.2018

Відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів, що надається застрахованим особам безоплатно, за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, має показник ефективності 83,4% у лікуванні складних патологій. Охоплення послугою серед працевлаштованих сягає 100% потреби.