Дата: від до Скинути

Наш земляк, захисник України Володимир Городиський відзначений державними нагородами (посмертно)

Дружині захисника Наталії передали медаль «Захиснику Вітчизни» ­– нею Володимир Сергійович відзначений  згідно з Указом Президента від 18 липня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

18:19 18.02.2024

Сьогодні в Культурно-спортивному комплексі «Аполлон» відбувся турнір з футзалу пам’яті Віктора Гончарова

Вшанувати пам’ять захисника України, друга, спортивного організатора, наставника, доброї, світлої, патріотичної, шанованої людини зібралися дві команди гравців з Коропа, команда Понорниці, Сосниці, Новгорода-Сіверського та Кролевця, а також його друзі.

19:25 17.02.2024

Роковини загибелі захисника України Володимира Єрошенка

Сьогодні у селі Синявка Рождественського старостинського округу вшанували пам’ять захисника України Володимира Єрошенка,  який загинув рік тому, обороняючи Україну від російського ворога, здобуваючи вільне майбутнє своєї рідної землі.

12:19 15.02.2024

15 лютого − перші роковини від дня загибелі захисника України, нашого земляка ЄРОШЕНКА ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЙОВИЧА (09.07.1971-15.02.2023) із села Синявка

Володимир Єрошенко відстоював цілісність і незалежність України під час АТО. Після початку повномасштабного вторгнення знову став на захист своєї землі. Був командиром бойової машини – командиром відділення механізованого взводу.

08:02 15.02.2024

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин взяв участь у Будівельному форумі «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»

Його проводить у столиці Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Громадська Спілка «Бізнес за партнерство».

18:14 13.02.2024

Продовжуємо працювати над Програмою вдосконалення послуги водопостачання та водовідведення

Сьогодні в малому залі селищної ради за участі консультанта Програми DOBRE Володимира Мережка відбулась третя зустріч профільної робочої групи, що займається розробкою документа.

15:31 13.02.2024