Коропський район, Чернігівська область

Представники громад Чернігівщини ознайомилися із роботою ЦНАПу в Гостомелі

Дата створення: 16:42 03.10.2018

2 жовтня представники громад Чернігівської області відвідали Центр надання адміністративних послуг у Гостомельській ОТГ Київської області. Навчальні візити проводяться у рамках реалізації Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою». Від Коропської ОТГ Гостомель відвідала адміністратор відділу − Центр надання адміністративних послуг Коропської селищної ради Ірина Кисла.

На крок ближче до стратегії розвитку: у Коропській ОТГ сформулювали проект стратегічного бачення

Дата створення: 15:44 03.10.2018

Розвинена й сучасна, безпечна і комфортна, відкрита до діалогу та соціального партнерства. Такою побачили нашу громаду в недалекому майбутньому учасники другого засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Коропської ОТГ на 2019-2027 роки. Захід відбувся вчора, 2 жовтня. Із робочою групою, як і під час першого засідання, працював експерт Володимир Бойко − радник із регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, що діє за Програмою «U-LEAD з Європою».

До уваги громадян!

Дата створення: 11:32 03.10.2018

В Україні з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб реалізується загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

День людей похилого віку у територіальному центрі

Дата створення: 18:37 02.10.2018

1 жовтня світ відзначив Міжнародний день людей похилого віку. В Україні одночасно святкують ще і День ветерана. Із такої подвійної нагоди працівники територіального центру організували та  провели тематичний святковий вогник для 65 пенсіонерів.

Набув чинності новий порядок фінансування страхувальників

Дата створення: 17:03 02.10.2018

1 жовтня набули чинності зміни у порядку фінансування Фондом соціального страхування України страхувальників (роботодавців) для надання ними застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві. Зміни направлені та посилання соціального захисту працевлаштованих у частині пришвидшення термінів отримання ними матеріального забезпечення, а також оптимізацію та спрощення для роботодавців взаємодії з Фондом, мінімізацію перевірок і заміну санкцій на попередній контроль.

Ходили три тижні, мов на другу роботу: у неділю в Коропі святкували відкриття нового дитячого майданчика

Дата створення: 12:59 02.10.2018

Захотіли  − зорганізувалися – залучилися підтримкою − стали до праці − радіють результату. Ось такий алгоритм дій  жителів вулиці Ігоря Шкляра в Коропі та сусідніх вулиць, завдяки ініціативі яких у тутешньої малечі нещодавно з’явився спортивно-дитячий майданчик. Він великий, із багатьма елементами, а головне – зроблений із любов’ю та власноруч.

Як до садочка осінь в гості завітала

Дата створення: 17:22 01.10.2018

Весь минулий тиждень близько 70 виробів із дарів саду, лісу й городу милували погляд усіх відвідувачів Коропського дитячого садка «Дзвіночок».

Як історичні пам’ятки та мистецтво розвивають економіку, - досвід Батуринської ОТГ

Дата створення: 16:30 01.10.2018

Батуринська громада має унікальну історію, тут на невеликій території знаходиться багато історичних пам’яток та цікавих локації. Тут дійсно розвивається туризм і зароджується індустрія гостинності. 25 вересня відбувся навчальний візит представників Чернігівських та Київських об'єднаних громад до Батуринської об'єднаної громади. Візит організував Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

«Зростаємо в любові та мирі»

Дата створення: 13:05 01.10.2018

За ініціативи відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради та за підтримки меценатів до Дня усиновлення вчора, 30 вересня,  відбулося святково-розважальне шоу «Зростаємо в любові та мирі». Участь у ньому взяли 40 дітей, що виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, багатодітних  та опікунських сім’ях,  для діток з особливими потребами та для малечі сім’ї, яких перебувають в складних життєвих обставинах.

Дата створення: 11:22 01.10.2018

У суботу, 29 вересня, на домашньому стадіоні КСК «Аполлон» ФК «Короп» приймав команду з Варвинського району ФК «Прогрес» (Остапівка).