У Коропі попрощалися з Героєм Євгенієм Приходьком, який віддав життя за Україну

Жорстока війна продовжує сіяти смерть на українській землі та забирати наших мужніх воїнів. Сьогодні Коропська громада попрощалася з військовослужбовцем ЗСУ, головним сержантом, 45-річним коропчанином Євгенієм Приходьком.

16:14 07.03.2024

Триває робота над Програмою вдосконалення послуги водопостачання та водовідведення

З цією метою вчора в Короп завітали представники Програми USAID DOBRE – консультант Володимир Мережко, спеціалістка з послуг місцевого самоврядування Юлія Юненко і фахівець з реагування на надзвичайні ситуації та охорони навколишнього середовища Роман Мохнач.

16:00 06.03.2024

5 березня – восьмі роковини загибелі захисника України МАЛЬЦЕВА ЮРІЯ ПЕТРОВИЧА (20.10.1966 – 05.03.2016)

Юрій Петрович народився на Херсонщині, але провів дитинство на батьківщині матері − у селі Рождественське. Талановитий чоловік із «золотими» руками працював у різних сферах. У своєму селі трудився директором будинку культури, бджолярем (у Краснопіллі).

08:01 05.03.2024

БРАМА –  синергія у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі

Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й за інформаційний простір. Російська інформаційна експансія посилилась з початком повномасштабного вторгнення. Тобто, росіяни намагаються досягти власних національних інтересів методом беззбройного проникнення в інформаційну сферу.

16:33 04.03.2024