Підстав для введення карантинних заходів у школах об’єднаної громади немає

На щастя, рівень захворюваності на ГРВІ серед учнів незначний, і навіть нижчий, ніж був перед новорічними святами. Про це повідомив начальник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов сьогодні під час щотижневої наради у селищного голови Віктора Журавля.

15:14 21.01.2019

Визначали пріоритетність інвестиційних проектів об’єднаної громади

У п’ятницю, 18 січня, до Коропської селищної ради завітали радник Центру розвитку місцевого самоврядування Володимир Бойко та представниця Київського міжнародного інституту соціології Олена Коваленко з метою проведення загальноукраїнського опитування стосовно інвестиційних потреб об`єднаних територіальних громад, що фінансуються за рахунок бюджетних та грантових коштів.

12:55 21.01.2019

Про Соборність - старшокласникам

Годину громадянської мужності «Соборна Україна – від ідеї до життя» напередодні річниці проголошення Акта злуки українських земель провели для учнів 10-х і 11-х класів Коропської школи сьогодні, 18 січня.

18:39 18.01.2019

Добрі справи – дітям «під ялинку»

Благодійна акція під назвою «Ялинка бажань», яку  проводили активісти  Товариства Червоного Хреста, тривала на Коропщині понад місяць – із 10 грудня до 18 січня. Протягом цього часу організація за підтримки постійного благодійника дарувала дітям відчуття новорічного дива. Не могли не допомогти багатодітній родині Доценків із Коропа, якій декілька днів тому довелося пережити лихо – пожежу.

13:13 18.01.2019

Коропчан і гостей селища запрошують на «Щасливі зимові вечори»

Пісенний «Співочий парк», танцювальні «Літні зустрічі»… Це культурні проекти, втілені нещодавно в Коропській ОТГ, які полюбилися публіці. А минулої п’ятниці на сцені Коропського будинку культури засіяла чергова мистецька новинка краю – перший концерт проекту «Щасливі зимові вечори».  Радість глядачам дарував талановитий й неймовірно колоритний колектив «Вишенька» Вишенського БК.

13:11 16.01.2019

Традиційна зустріч земляків відбулась у столиці

Жителів і вихідців із Придеснянського краю минулої п’ятниці, 11 січня, приймав величний Міжнародний виставковий центр, що на столичному Броварському проспекті. Це − місце традиційних зборів членів Товариства «Чернігівське земляцтво в  м. Київ», заснованого 23 роки тому. Щорічний захід відвідала і численна делегація із Коропщини.

17:09 15.01.2019

І засіяли радістю дитячі оченята

Новий рік для дітей – це очікування дива і здійснення бажань. Усе це стає ближчим і реальнішим, якщо до здійснення казки долучаються дорослі. Сьогодні, 14 січня, новорічна радість була подарована дітям-сиротам, дітям,  позбавленим батьківського піклування та дітям із інвалідністю. Традиційну Різдвяну ялинку для них організували відділ – служба у справах дітей Коропської селищної ради та служба у справах дітей райдержадміністрації.

23:06 14.01.2019