Ще одна білоруська нагорода знайшла нашого ветерана

Днями ми розповіли про те, що Марія Кузьмівна Мозгова із Вишеньок отримала нагороду від президента Білорусі − ювілейну медаль «75 год вызвалення Рэспублікі Беларусь ад нямецка-фашысцкіх захопнікаў» і вітальну адресу-трикутник. Сьогодні таку ж медаль вручили ще одному нашому землякові, котрий пройшов важкі фронтові дороги Другої світової – 93-річному Григорію Даниловичу Симоненку із Будища.

18:29 19.08.2019

Школи Коропської громади готові знову приймати учнів

Літо завершується, а отже все ближче і ближче новий навчальний рік. Освітня тема, щоправда, не втрачала актуальності і влітку, школи активно готувалися  приймати учнів у вересні. А про результати підготовки на сьогоднішній ранковій нараді в Коропського селищного голови Віктора Журавля говорив начальник відділу освіти селищної ради Олег Курбанов.

09:34 19.08.2019

Незабутнє й щедре свято – день села у Риботині

Вдруге після відродження давньої традиції святкування сьогодні провели яскравий захід для риботинців, вихідців та гостей, всіх закоханих у цей мальовничий куточок Коропщини. День села пройшов подарунково, смачно, сюрпризно – розповісти є  про що.

22:30 17.08.2019

Карильчани стали переможцями туристичного зльоту

У дружній атмосфері провела незабутні дні активна спортивна молодь у Бужанці на «ТАМ-територія активної молоді». Три дні туристи з  Рождественського, Карильського, Лукнова та Корюківки змагались у вправності з підкорення схилів та висот, випробовували себе на швидкість та вміння командно долати перешкоди у випробуваннях «Туристсько-спортивна гра», «Смуга перешкод», «Особисте проходження дистанції». Найкращі результати показала молодь із Карильського, в загальному заліку виборовши золото змагань. Срібло здобули лукнівські туристи. Чудовий результат показала рождественська молодь, забравши бронзу.

08:32 17.08.2019

Жителька Вишеньок отримала державну нагороду Республіки Білорусь

Ювілейну медаль «75 год вызвалення Рэспублікі Беларусь ад нямецка-фашысцкіх захопнікаў» і вітальну адресу від президента Олександра Лукашенка у формі трикутного листа сьогодні вручили 96-річній Марії Кузьмівні Мозговій.

16:47 16.08.2019

Збитки від пожеж врожаїв цьогоріч вдвічі більші, ніж торік

У поточному році на об’єктах АПК області виникло 3 пожежі під час жнивної компанії 2019 року, внаслідок чого знищено 28 га зернових на корені, збитки від яких склали 276,9 тис. грн. (в 2018 році відповідно 7 пожеж та 134 тис. грн. збитків).

12:58 16.08.2019

Творчо привітав із Маковієм неповторний Шабалинів

Сьогоднішнє свято Медового Спасу зранку покликало вірян до храму – на молитву та освячення заквітчаних кошиків, де і мед, і випічка з маком. Після служби шлях багатьох проліг до парку імені Миколи Кибальчича, де в рамках проєкту «Співочий парк» дарували виступ творчі гості із Шабалинова. Пісенними, танцювальними, надзвичайно щирими художніми номерами та теплими словами привітали вони коропчан із Маковієм.

20:12 14.08.2019

Фотографія із коропчанкою увійшла у топ-25 робіт Всеукраїнського проєкту

Нещодавно були оголошені результати фотоконкурсу «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади», організованого Програмою «ULEAD з Європою». Журі обрало 25 світлин, що невдовзі експонуватимуться в Києві, у фоє станції метро «Золоті Ворота». Серед них буде і фото, що представляє Коропську ОТГ.

19:59 14.08.2019

Ремонт вулиці Жуковського в Коропі

Розпочався капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Жуковського протяжністю 122 метри (від перетину з вулицею Вишнева до вулиці Будівельна).

14:52 13.08.2019