Цього тижня збереться оргкомітет із підготовки до Миколаївського ярмарку

Понеділок розпочався традиційною нарадою, яку Коропський селищний голова Віктор Журавель провів зі своїми заступниками, керівниками підрозділів селищної ради та комунальних підприємств. На ранковому зібранні обговорили плани та завдання на короткий передсвятковий тиждень, який буде насичений офіційними та урочистими заходами.

10:42 24.06.2019

У Коропі вклонилися пам’яті жертв війни

Щороку 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну домівку, кривавою лінією пройшла через кожну долю, кожне серце. Шануючи жертв війни, коропчани сьогодні зібралися біля меморіалу Скорботна Мати.

10:46 22.06.2019

Механізм надання медичної допомоги потерпілим від домашнього насильства: як це працює

Як повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, днями Міністерство охорони здоров'я України затвердило наказ, яким вперше в Україні запроваджується системний підхід до виявлення домашнього насильства та надання медичної допомоги постраждалим.

15:50 20.06.2019

Літній день, "Трояндами" уквітчаний

Коропчани та гості селища знають: середа в Коропі – не лише базарний день. У цей день тижня в парку імені  Миколи Кибальчича можна стати глядачем виступу творчого колективу одного із сіл громади. Сьогодні втретє для всіх  охочих відкрився «Співочий парк» − проект, започаткований минулого літа. А звеселяли люд прекрасні аматори із Краснопілля, колектив із такою ж прекрасною назвою – «Троянди». А без виступу юної красуні-солістки Маргарити Коток сьогоднішнє свято пісні не було б таким яскравим і сонячним.

17:54 19.06.2019

У Билці окультурюють центр села

В літні спекотні дні так хочеться відкласти всі справи на потім… Але це не про жителів  Билки. Тут «кипить» робота – і центр села змінюється.

15:43 19.06.2019