Про індексацію нормативної грошової оцінки земель

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 № 2628−VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

09:51 30.01.2019

Вирішували на засіданні виконавчого комітету

Звіт за соціально-економічний розвиток громади, аварійні дерева в Коропі та уповноважені представники від старостинських округів для доставки документів на оформлення субсидій та іншої допомоги −  частина із того, про що йшлося на черговому засіданні виконавчого комітету селищної ради. Воно відбулося вчора, 28 січня.

18:37 29.01.2019

Шановні громадяни Коропського району!

31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України. Мешканці Коропського району, що є виборцями і мають право голосу на цих виборах відповідно до Конституції України, зможуть проголосувати на виборчих дільницях.

16:38 29.01.2019

Розпорядження

Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в Коропській ЗОШ І-ІІІ ступенів та  Риботинському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

16:21 29.01.2019

В обіймах щасливого зимового вечора

Свою концертну програму минулої п’ятниці в рамках проекту «Щасливі зимові вечори» представили коропчанам яскраві аматори маленького Будища.

13:53 27.01.2019

На Водохреще змагалися рибалки

Чемпіонат із зимової риболовлі, ініційований депутатом Коропської селищної ради Русланом Марченком, відбувся 19 січня на Карпівці поблизу Плавучого мосту.

09:33 23.01.2019

Відзначили сторіччя української соборності

З нагоди величного державного свята коропчани сьогодні поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам АТО та Героям Небесної Сотні і взяли участь в урочистостях, що пройшли у Коропському будинку культури.

14:58 22.01.2019

Виставка-ярмарок «Насіннєвий челендж»

26 січня на базі університету «Україна» за адресою м. Київ, вул. Львівська 23, корпус 2 відбудеться виставка-ярмарок «Насіннєвий челендж». Виставка, в першу чергу, буде сприяти збереженню та поширенню насіння і розсади автентичних, зникаючих, унікальних для України культур та сортів рослин.

09:07 22.01.2019