Коропський район, Чернігівська область

День козацтва святкуймо разом

Дата створення: 16:57 08.10.2018

Найближчої п’ятниці, 12 жовтня, об 11 годині в Коропському будинку культури відбудуться урочистості, присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва.

Дорога в Лукнові – на зекономлені кошти

Дата створення: 16:20 08.10.2018

Сьогодні, 8 жовтня, на засіданні виконавчого комітету Коропської селищної ради до переліку проектів, що здійснюються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури додали проект, якого до цього не було, а саме − ремонт дороги в Лукнові. Це відбулося тому, що кошти, які раніше були розраховані на попередні проекти, під час їхньої реалізації вдалося зекономити.

Дата створення: 11:23 08.10.2018

У суботу, 6 жовтня, ФК «Короп» грав на виїзді проти команди з Варвинського району ФК «Прогрес» (Остапівка).

Пам’яті Боровика Олександра Григоровича

Дата створення: 10:57 08.10.2018

День 6 жовтня приніс непоправну втрату для нашого краю – на 80-му році життя перестало битися серце нашого знаного і шанованого земляка, видатного українського діяча аграрної галузі, політика, Героя Соціалістичної Праці, Героя України. Не стало Боровика Олександра Григоровича…

Вогник до Дня учителя

Дата створення: 17:32 05.10.2018

Уже стало традицією проводити професійні святкові заходи в територіальному центрі Коропської селищної ради. Вчора, 4 жовтня, для ветеранів педагогічної ниви відбувся концерт.

Нашим освітянам – уклін, вітання, шана

Дата створення: 16:35 05.10.2018

Традиційно напередодні прекрасного свята початку жовтня – Дня працівників освіти України − у Коропі збираються кращі працівники освітньої галузі. Не став винятком і сьогоднішній день, 5 жовтня, коли шанованим педагогам подарували прекрасні й незабутні вітальні миті.

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в січні-серпні 2018 року

Дата створення: 11:27 05.10.2018

Чисельність населення, ринок праці, доходи, соціальний захист, правопорушення і зовнішньоекономічна діяльність – у статистичних даних.

Сто років позашкіллю

Дата створення: 16:55 04.10.2018

Цьогоріч відзначається сота річниця позашкільної освіти в Україні. Цю дату святкують викладачі та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради.

Квітково-овочеве мистецтво: дари осені – на виставці

Дата створення: 15:40 04.10.2018

Творчо привітали педагогів із їхнім прийдешнім професійним святом вихованці Коропського Центру дитячої та юнацької творчості та керівники гурткової роботи. Із квітів та овочів, інших рослинних матеріалів вони створили виставку «Осінь золота дарами пригощає».

Змінився порядок призначення страхових виплат потерпілим на виробництві

Дата створення: 09:16 04.10.2018

Вступила у дію нова редакція Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які здійснюються Фондом соціального страхування України. Дія зазначеного Порядку поширюється на потерпілих від нещасного випадку на виробництві та/або професійного захворювання, а також осіб, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника. Станом на сьогодні таких осіб майже  207,7 тис. Документ було затверджено рішенням правління Фонду від 19.07.2018, чинності оновлена редакція набула з 01.10.2018.