Шановні земляки!

Щиро вітаю вас із Днем Державного Прапора та із найбільшим святом української нації – Днем Незалежності України!

08:36 23.08.2019

25 серпня - роковини, 5 тяжких років, як не стало Ігоря Шкляра

Він не був фаховим військовим, але він був люблячим сином і братом, відданим другом, сором'язливим і ввічливим. Він не був фаховим військовим але пішов боронити незалежність України і помер від отриманих поранень наступного дня після роковин проголошення цієї ж незалежності.

08:19 23.08.2019

СБУ закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути пильними під час святкових заходів до Дня Незалежності!

Управління СБ України в Чернігівській області закликає мешканців та гостей Чернігівщини під час святкових заходів до Дня Незалежності бути уважними, не втрачати пильність та дотримуватися заходів безпеки у місцях з масовим скупченням людей.

15:29 22.08.2019

Запальний фінал «Співочого парку» забезпечила нестримна Нехаївка

Ось і завершився цикл літніх концертів у коропському парку імені Миколи Кибальчича, проєкт, який самі глядачі назвали «Співочим парком». Для когось −  віддушина, для когось – нагода зустрітися з друзями, для когось – привід просто вирватися із дому та з макіяжем і в гарному вбранні вийти «в люди». Безкоштовний проєкт знайшов свого щирого глядача, палкого прихильника та постійного вболівальника. Завершальним спалахом «Співочого парку» став сьогоднішній виступ аматорів Нехаївського будинку культури – яскравих, талановитих, багатогранних, щирих і вродливих.

16:32 21.08.2019

На Спаса святкувало Поліське

- Зранку люди йдуть і питають – ну де ти такий колектив знайшла? Вже чоловік шість було,  − так говорить староста Поліського Надія Солошенко про вокальний колектив із Кролевеччини «Чудо-яблуня». Колоритні, яскраві, неймовірно артистичні жіночки спричинили тут справжній фурор під час вчорашнього святкування Дня села.

16:32 20.08.2019

Ще одна білоруська нагорода знайшла нашого ветерана

Днями ми розповіли про те, що Марія Кузьмівна Мозгова із Вишеньок отримала нагороду від президента Білорусі − ювілейну медаль «75 год вызвалення Рэспублікі Беларусь ад нямецка-фашысцкіх захопнікаў» і вітальну адресу-трикутник. Сьогодні таку ж медаль вручили ще одному нашому землякові, котрий пройшов важкі фронтові дороги Другої світової – 93-річному Григорію Даниловичу Симоненку із Будища.

18:29 19.08.2019

Школи Коропської громади готові знову приймати учнів

Літо завершується, а отже все ближче і ближче новий навчальний рік. Освітня тема, щоправда, не втрачала актуальності і влітку, школи активно готувалися  приймати учнів у вересні. А про результати підготовки на сьогоднішній ранковій нараді в Коропського селищного голови Віктора Журавля говорив начальник відділу освіти селищної ради Олег Курбанов.

09:34 19.08.2019

Незабутнє й щедре свято – день села у Риботині

Вдруге після відродження давньої традиції святкування сьогодні провели яскравий захід для риботинців, вихідців та гостей, всіх закоханих у цей мальовничий куточок Коропщини. День села пройшов подарунково, смачно, сюрпризно – розповісти є  про що.

22:30 17.08.2019

Карильчани стали переможцями туристичного зльоту

У дружній атмосфері провела незабутні дні активна спортивна молодь у Бужанці на «ТАМ-територія активної молоді». Три дні туристи з  Рождественського, Карильського, Лукнова та Корюківки змагались у вправності з підкорення схилів та висот, випробовували себе на швидкість та вміння командно долати перешкоди у випробуваннях «Туристсько-спортивна гра», «Смуга перешкод», «Особисте проходження дистанції». Найкращі результати показала молодь із Карильського, в загальному заліку виборовши золото змагань. Срібло здобули лукнівські туристи. Чудовий результат показала рождественська молодь, забравши бронзу.

08:32 17.08.2019