7 травня Карпівка ще поповнилася рибою

Коропські рибалки завершили розпочате не так давно зариблення озера. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук ініціатор рибного проекту, депутат Коропської селищної ради Руслан Марченко

15:56 10.05.2019

16 травня – день вишиванки

Поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, що відзначають третього четверга травня, щороку набирає обертів. Відзначають його і в Коропі. Долучіться до прекрасної традиції.

10:23 10.05.2019

Щоб не трапилося вогняного лиха

Пам’ятка про попередження загрози загорання сільгоспугідь, лісів та торфовищ у весняно-літній пожежонебезпечний період

09:14 10.05.2019

Наш духовий оркестр – знову найкращий!

Важко уявити 9 травня в Коропі, як і будь-яке інше державне свято, без оркестру духових інструментів. Який він має широкий репертуар! Можуть зіграти все – від Державного Гімну до хіта «Despacito» (підтвердження − за посиланням тут) А днями наш оркестр здобув чергову заслужену перемогу – перше місце в шостому обласному конкурсі дитячих оркестрів духових інструментів.

17:18 09.05.2019

Короп відзначив День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Не одна сотня коропчан не зосталася сьогодні вдома, у вихідний, а вийшла на вулиці рідного селища, аби засвідчити свою шану полеглим героям страшної Другої світової, покласти квіти до меморіалу й подякувати ветеранам за мужність, витримку і відданість.

16:15 09.05.2019

На святкових гостинах у ветеранів

22-є ветеранів-фронтовиків живуть нині в Коропському районі. Із них 16 наших сивочолих захисників є у Коропській об’єднаній територіальній громаді. Традиційно до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вони зустрічали гостей, які прийшли до них  із квітами, подарунками та привітаннями.

20:54 08.05.2019

Місячник Червоного Хреста увінчався доброю справою

Від 8 квітня і до завтра, 9 травня, на Коропщині триває традиційний місячник Червоного Хреста під назвою «Сто років милосердя». В її рамках сьогодні, саме у 101-шу річницю утворення цієї гуманітарної організації в Україні, в Коропі безкоштовно надали інвалідний візок Миколі Белану.

20:06 08.05.2019

Маршрут шани у День пам’яті та примирення

Чотири роки тому Україна доєдналася до європейської традиції відзначення Дня пам’яті та примирення − 8 травня, у річницю капітуляції Німеччини у Другій світовій війні. Цього дня заведено вшановувати жертв воєнного лихоліття. Скорботні заходи проходять сьогодні по всій країні, і на Коропщині, звичайно ж, вони відбулися теж. Їхнім епіцентром став пам’ятний знак героям Оболонського плацдарму – місце, полите кров’ю тисяч солдатів та офіцерів, які визволяли край від нацистських окупантів.

17:26 08.05.2019