Молодь Коропщини – за чистоту

Вигрібання, підмітання, вирубування…  Акції із благоустрою територій населених пунктів ОТГ нині в активній фазі. До роботи у Коропі та у селах громади стають і дорослі, й діти.

16:28 15.04.2019

12 квітня в меморіальному музеї Миколи  Кибальчича гідно відзначили День Космонавтики

Відвідувачі – учні 9-х класів Коропської школи та усі небайдужі оглянули виставку «Україна космічна».  Книги про творців ракетної техніки Янгеля, Глушка, Будника, випробувача легендарної «Мрії» Галуненка, першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка нагадують про те,  що космічні традиції та діла в нас живуть.

09:03 15.04.2019

Буде в Будищі капличка

Цьогорічне Благовіщення для будищан було осяяне світлою пам’ятною подією. Місцеві віряни та священнослужителі краю зібралися в центрі мальовничого села на молитву перед початком всякого доброго діла. А воно буде дійсно добре − невдовзі тут мають збудувати капличку. Спорудять її на святому намоленому місці, на якому багато років, до пожежі на початку 2000-х, стояла велична дерев’яна Георгіївська церква.

14:44 13.04.2019

Розпорядження

Про завершення опалювального  періоду 2018-2019 років

16:44 12.04.2019

Завершилися співбесіди зі старостами: пріоритетні завдання обрані

Цикл співбесід Коропського селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради із очільниками старостинських округів добіг до завершення 8 квітня. Про першочергові заплановані на втілення завдання того дня говорили старости із Риботина, Рождественського, Городища, Поліського та Атюші.

20:10 11.04.2019

У небо над Коропом ракети злітали…

Це так, як і щороку, зустріли вихованці ракетомодельного гуртка Коропського центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради завтрашнє свято − Всесвітній день авіації і космонавтики або Міжнародний день польоту людини в космос.

16:55 11.04.2019

Зручність та комфорт – за ціною хлібини

13 гривень 94 копійки – місячна вартість того, щоб забути за проблему утилізації побутового сміття із вашого господарства. Саме за таку суму працівники комунального підприємства «Благоустрій» Коропської селищної ради заберуть непотріб із-під вашого двору. Тобто, приблизно за ті гроші, які можна витратити на придбання однієї хлібної буханки, ви позбудетеся «задоволення» самостійно вивозити сміття. Але для цього потрібно завітати до підприємства й укласти спеціальний договір. Сьогодні цю «процедуру» пройшли ми – і вам розповімо, що, як, і до чого.

15:00 10.04.2019