Договір на вивезення сміття можна укласти будь-коли

Нагадуємо жителям Коропа про послугу із вивезення сміття, яку надає комунальне підприємство «Благоустрій». Це зручно: раз на місяць усе, що вам уже не потрібне, комунальники заберуть просто із-під вашого двору. Особливо це актуально для тих, хто не має свого транспорту. Для того, щоб скористатися послугою, вам лише потрібно укласти договір.

11:48 06.09.2019

Замість ям – рівненький асфальт

У Шабалинові на вулиці Центральній зробили капітальний ремонт дорожнього покриття. Це стало можливим завдяки субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

17:58 03.09.2019

Школі знов сказали дружно свій «Привіт!»

Сьогоднішній погожий ранок, спочатку дихнувши прохолодою, все ж усміхнувся сонечком і обдарував теплом. Справжнісіньке літо… От тільки про те, що надворі молодий вересень, яскраво нагадали ошатно вбрані школярики із букетами в руках, котрі поспішали до рідної школи. Сьогодні в 9 загальноосвітніх навчальних закладах Коропської громади відшуміли Перші дзвоники. Вони покликали за парти 118 першокласників. Всього ж новий навчальний рік розпочали 1340 учнів.

18:02 02.09.2019

Делегація Коропської громади взяла участь у відкритті пам’ятника Леоніду Каденюку на його рідній Буковині

Пам’ятник першому і єдиному за часи незалежності України космонавту, Герою України Леоніду Каденюку встановили 30 серпня в рідному для нього селі Клішківці, що в Хотинському районі Чернівецької області. Короп і далекі Клішківці єднає те, що вони дали світові двох людей, яких понад усе вабив космос. У селі на Буковині народився перший український космонавт, а Короп, як ми знаємо, є батьківщиною Миколи Кибальчича − автора  схеми першого реактивного літального апарата.

16:01 02.09.2019

Коропчани вклонились пам’яті борців за Україну

Сьогодні, 29 серпня, в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, захід шани і щемливого спомину пройшов у Коропі біля меморіалу Небесній Сотні та землякам, загиблим у зоні проведення антитерористичної операції.

11:55 29.08.2019