У Коропі почали перевіряти, чи не відпочивають у нічних закладах діти

Із рейдом розважальними закладами пройшли нещодавно начальниця служби у справах дітей Коропської селищної ради Наталія Величко, спеціаліст Людмила Комар і представник поліції − старший інспектор з ювенальної превенції Андрій Рощик. У вечірню п’ятничну пору пішли до «Дару Божого», «Срібного Глобусу», «Марії». На меті мали з’ясувати, чи не продають підліткам до 18 років алкоголю і чи не відпочивають там діти, яким ще нема 16 років.

08:47 12.02.2020

Збори громадян пройшли у Лукнові

Близько 40 тутешніх жителів прийшли сьогодні, 11 лютого, на традиційні щорічні збори, які провів у залі сільського будинку культури староста Володимир Сивець.

20:55 11.02.2020

Щоб робота із заявами була досконалішою

На узгоджувальну нараду у п’ятницю, 7 лютого, зібрались представники земельного відділу Коропської селищної ради, відділу у Коропському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, адміністратори Центру надання адміністративних послуг, представники фінансового відділу та бухгалтерії.

16:24 11.02.2020

На соціальному захисті Коропська громада не економить

Сім з половиною мільйонів гривень або ж 7,1% склали видатки на соціальний захист населення в структурі селищного бюджету торік. За цією цифрою  – сотні людей, які отримали допомогу й розраду, необхідну підтримку й піклування.

15:21 11.02.2020

У музеї ввімкнули електричне опалення

Встановлене і запущене в дію з усіма документами, дозволами й договорами електричне опалення в Коропському  регіональному історико-археологічному музеї.

08:39 11.02.2020

На щотижневій нараді – про проблеми, озвучені на загальних зборах Городищенського старостинського округу

Робочий тиждень в селищній раді розпочався щотижневою нарадою, яку провів Коропський селищний голова Віктор Журавель разом із заступником, секретарем ради, керівниками відділів, структурних підрозділів, комунальних підприємств і установ.

17:26 10.02.2020

Ретельно звикли підходити до всіх питань, які хвилюють, у Городищенському старостинському окрузі

Близько 40 тутешніх жителів вчора, 9 лютого, завітали на загальні збори старостинського округу, які провела його очільниця Наталія Антоненко. Голова Коропської громади Віктор Журавель взяв участь у цьому щорічному зібранні. Захід тривав порівняно довго − близько трьох годин. І це не дивно – бо ж і староста дуже детально звітувала про свою річну роботу, а зроблено було багато, і в обговоренні місцеві жителі були дуже активними.

16:42 10.02.2020

Рятувальники застерігають: будьте обережними на льоду

У зв'язку з пониженням температурного режиму на території Коропського району утворюється льодовий покрив, який приваблює любителів риболовлі, а також малолітніх дітей, які знаходять собі розвагу, катаючись на ковзанах. Але ніхто не задумується про небезпеку перебування на кризі.

11:27 10.02.2020

Із бюджету селищної ради виділили кошти на комп’ютери для лікарні

Із 1 квітня Коропська центральна районна лікарня перейде на прямі відносини із Національною службою здоров'я України.  Для цього необхідна комп’ютерна техніка. Із  листом про потребу заклад звернувся до  Коропської селищної ради. Селищна рада підставила лікарні своє плече – виділила кошти на  придбання 7 комп’ютерів.

15:18 06.02.2020