Новини

Чи задоволені ви якістю та доступністю культурних послуг? Що б змінили? Візьміть участь в опитуванні

Міністерство культури України проводить опитування громадської думки, аби дізнатися про ваше бачення сутності культури та культурного середовища вашого місці проживання, ваше розуміння власних культурних прав, вивчити ваші побажання до змісту мінімального стандарту забезпечення культурними послугами.

10:00 09.07.2019

Майданчик для міні-футболу в Атюші, проект-переможець «Бюджету участі» й турнір для трудових колективів – відбулася щотижнева нарада

Нарадою селищного голови Віктора Журавля із заступником, начальниками відділів, керівниками структурних підрозділів селищної ради та комунальних підприємств розпочався поточний робочий тиждень.

13:50 08.07.2019

На вулицях Коропа – квіткові диво-купала

Унікальна, дуже гарна купальська традиція живе в Коропі та деяких селах громади. Сьогодні зранку то тут, то там можна було побачити композиції із піску, квітів, сухої фарби тощо у вигляді тварин, міфічних персонажів, написів, просто яскравих пісочних скульптур… Все це називають тут купАлама. Поряд – і їхніх юний автор чи авторка, котрі прокинулися рано-ранісінько (дехто о 4-й 5-й годині ранку!), аби створити таку красу. А ще тарілочка – для винагород від перехожих за неабиякі старання.

19:07 07.07.2019

Жителі Коропщини знову мали нагоду скористатися послугами виїзного сервісного центру МВС

Триває співпраця Центру надання адміністративних послуг Коропської селищної ради та регіонального сервісного центру МВС України. Сьогодні в Коропі 5 місцевих жителів здійснили державну реєстрацію (перереєстрацію) транспортних  засобів, ще 5 замінили  посвідчення водія.

16:00 04.07.2019

Поліцейські Коропського відділення приймали вітання із професійним святом

Сьогодні, в четверту річницю створення Національної поліції України, стражі правопорядку та спокою зібралися на урочисте засідання, на якому були й привітання, і нагороди, і добра оцінка роботи районної поліції.

14:44 04.07.2019

Команда Коропської об’єднаної громади на «Території Активної Молоді»

Днями обласний молодіжний захід «ТАМ. Хутір Обирок»  зустрічав молодь із усієї Чернігівщини на традиційній території активної молоді. Участь у молодіжному заході, який організував Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, взяла й команда Коропської об’єднаної територіальної громади.

16:51 01.07.2019