Стартували збори громадян: першим звітував староста Краснопілля

«Сходами» у невеликому, та дружньому і згуртованому Краснопіллі розпочався 8 лютого щорічний цикл загальних зборів громадян у населених пунктах об’єднаної територіальної громади. Участь у заході взяв заступник Коропського селищного голови Василь Кравченко.

22:00 09.02.2019

Розпорядження

Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в Коропській ЗОШ І-ІІІ ступенів та  Риботинському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»

16:12 06.02.2019

14 лютого до Коропа вкотре завітають фахівці сервісного центру МВС

14 лютого об 11:00 у відділі – центрі надання адміністративних послуг Коропської селищної ради (смт Короп, вул. Кибальчича, 12) Регіональним сервісним центром МВС будуть надаватися сервісні послуги громадянам, які хочуть:

15:21 06.02.2019

«Хай множиться щастя і все удається!» - бажали творчі шабалинівці

Цьогорічний мистецький проект «Щасливі зимові вечори», організований відділом культури і туризму Коропської селищної ради – вже історія. Тепла, яскрава, душевна… Щотижня протягом місяця на сцену Коропського будинку культури виходили аматори Вишеньок, Городища, Будища і Шабалинова. Вони дивували, дарували спектр емоцій і незабутні хвилини відпочинку. Минулої п’ятниці для коропчан виступали гості із Шабалинова.

12:51 06.02.2019

До уваги співвласників багатоквартирних будинків!

За підтримки Мінрегіону з 1 жовтня 2018 року в Україні реалізовується проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». Він фінансується Європейським Союзом та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

08:35 05.02.2019

Про Програму підтримки кооперативів, прийняту в Коропській ОТГ – в ефірі обласного радіо

Нерідко життя Коропської громади висвітлюють обласні засоби масової інформації. Нещодавно про нашу ОТГ йшлося в ефірі Українського радіо: Чернігівська хвиля. 30 січня у програмі «Прайм-вечір: Акценти» говорили про те, як активізувати кооперацію на селі. Про Програму підтримки кооперативів на території Коропської селищної ради у 2019 році слухачам у прямому телефонному включенні розповіла головний спеціаліст відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Валентина Корольова.

17:25 04.02.2019

Чим знаменувався 2018-й рік для Коропської громади

Одним із головних питань порядку денного 32 сесії селищної ради сьомого скликання, що відбулася останнього січневого дня, був звіт про виконання Плану соціально-економічного розвитку Коропської об’єднаної територіальної громади за 2018-й рік. Із ним виступив селищний голова Віктор Журавель. Благоустрій і ремонт доріг, солідне поповнення технічного парку комунального підприємства, посилена матеріально-технічна база освітньої  й культурної сфер…  Словом, зроблено торік було багато. Фінансувалося чимало цільових програм, частина з яких спрямована на соціальну підтримку і допомогу жителям громади. Видатки на соціальний захист, порівняно з минулим роком, зросли, як і збільшилася кількість програм. Саме це якнайкраще свідчить про соціальну відповідальність нашої громади.

16:20 04.02.2019

Старости навчалися цивільному захисту

Як діяти старості у разі надзвичайної події чи ситуації? Куди звертатися, якщо на території села трапилося лихо? Такою була тематика навчального тренінгу для очільників старостинських округів, який провели вчора, 30 січня, фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

10:26 31.01.2019

Як викладач центру дитячої творчості робить світ довкола трохи яскравішим

Нещодавно мали змогу помилуватися черговою роботою коропчанина Антона Кваснікова, який керує гуртком «Аерографія і живопис» у Центрі дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради. Це він намалював мамонтів на бетонному паркані біля меморіального історико-археологічного музею. Його черговий доробок − на стіні класу технічних дисциплін, що у школі мистецтв.

15:03 30.01.2019