Маленьких засівальників приймали у селищній раді

Робочий тиждень для працівників Коропської селищної ради розпочався дуже приємно, піднесено і святково. Неймовірну радість їм подарували сьогодні, 14 січня, найстарші вихованці групи «Калинка» Коропського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок». За прекрасною народною традицією малюки побажали добра в році новому і привітали зі святом Василя Великого.

14:12 14.01.2019

Знайшлася рідня воїна Другої світової, який вважався зниклим безвісти

Не так давно на сайті Коропської селищної ради з’явилася можливість написати звернення селищному голові Віктору Журавлю. Від часу запровадження такої функції ми отримали перші звернення. Одне із них, прислане кілька днів тому, досить незвичне. Його написала Тетяна Верська (судячи з усього – жителька Росії), котра в листі просить допомогти знайти рідних нашого земляка із Лисої Гори Лабура (Лобура) Федора Васильовича, зниклого безвісти в роки Другої світової. За інформацією дописувачки, знайдене місце його захоронення і обставини гибелі. Завдяки «силі інтернету» родич, а саме двоюрідний племінник бійця прочитав про дядька, якого родина вважала зниклим ...

17:34 10.01.2019

Що потрібно знати, аби уберегтися від грипу

За даними  районного лабораторного відділення, рівень захворюваності на ГРВІ на Коропщині у першому тижні нового року спав після 6-тижневого перевищення епідпорогу. Випадків грипу в нас не було зареєстровано. Проте ситуація із захворюваністю по всій області лишається напруженою. На жаль, зафіксовано на Чернігівщині і летальні випадки від ускладнень, спричинених грипом… Як розпізнати цю небезпечну хворобу, вчасно відрізнити від застуди? Як не захворіти? Рекомендуємо для прочитання інформаційні матеріали, розроблені обласним лабораторним центром.

15:10 10.01.2019

УВАГА!

Інститут Політичної Освіти  з приємністю повідомляє про початок навчань для громадських активістів щодо актуальних питань місцевого самоврядування та децентралізаційних процесів!

11:15 08.01.2019

У Коропі презентували книгу патріотичної поезії місцевого автора

Важко сказати, чи є серед містечок із рівним Коропу потенціалом такі, де б на настільки високому рівні було поставлено книговидавничу справу місцевих авторів. Один лише факт: за 16-річну історію діяльності місцевого творчого об’єднання «Первоцвіти Коропщини», світ побачили понад півсотні книжок – поетичних і прозових, художніх і краєзнавчих…  І останні дні року ознаменувалися визначною подією в літературному житті Коропщини. Минулої неділі творча спільнота краю і поціновувачі їхнього таланту зібралися у читальному залі районної бібліотеки з нагоди виходу ще однієї книги – збірки під назвою «Боротися!» молодого непересічного і талановитого понорницького поета Андрія Батурина (Андрія Сушениці).

15:37 27.12.2018