На виконкомі розглянули питання зі сфери соціального захисту

Засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради, що пройшло сьогодні, 30 липня, провів Коропський селищний голова Віктор Журавель. Перед початком роботи він, користуючись нагодою, подякував усім присутнім, які були залучені до підготовки та проведення Миколаївського ярмарку в Коропі, а особливо – сільським старостам, які потрудилися для гідного представлення своїх громад. Далі члени виконкому перейшли до розгляду питань, яких на засідання цього разу було винесено десять.

17:02 30.07.2019

Ярмарок відбувся. Можна робити кілька висновків

У посиленому режимі роботи працювали коропські комунальники, готуючись до ярмаркового дійства. Їм допомагали працівники місцевих організацій, установ, приватних підприємств, котрі причепурювали прилеглі території. Тут є кому дякувати.

09:30 30.07.2019

Вшанували пам’ять Ігоря Яроша

Минув рік, як біля села Зелене Поле поблизу  Красногорівки Донецької області трагічно обірвалося життя нашого земляка Ігоря Яроша – уродженця Краснопілля, учасника бойових дій, кадрового офіцера,  який служив за контрактом у 92-й окремій механізованій бригаді Збройних Сил України.

14:59 29.07.2019

Миколаївський ярмарок-2019: об’єднуючи земляків, об’єднуючи покоління

У суботу, 27 липня, Короп із тихого і переважно малолюдного містечка перетворився на шумний і нестримний центр розваг, традицій, мистецтва, смаколиків і народної творчості. Тут уже всімнадцяте провели Миколаївський ярмарок. Свято зібрало багатьох гостей, які приїхали зі щирими вітаннями, виробами, гостинцями і своїм талантом, і, звісно, – за незабутніми враженнями!

09:51 29.07.2019

Рейтинг громад Чернігівської області

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу»  провів аналітичне дослідження рівня інституційної спроможності та сталого енергетичного розвитку малих та середніх громад України.

13:13 26.07.2019

Про святкове й робоче – на нараді

Традиційну щотижневу нараду провів сьогодні Коропський селищний голова Віктор Журавель разом зі своїми заступниками, керівниками відділів та комунальних підприємств селищної ради.

15:01 22.07.2019

Чарував і вражав несподіванками День села в Атюші

До недавнього часу в Атюші – найбільшому селі Коропщини − не святкували День села. Говорять, що давніше така традиція була, та з часом призабулася… Торік це вирішили змінити, й відновили проведення свята, обравши його датою суботу після закінчення Петрового посту. І хоч кажуть, що перший млинець глевкий, та завдяки старанню організаторів День села красувався гостинним, смачним і гарним короваєм. Таким свято було і рік потому, минулої суботи, коли атюшани знову зібралися на День села. Тут був прекрасний концерт, щедра лотерея, смачні пригощання та розваги до світанку.  Визначною подією святкового дня стало відкриття біля школи майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям.

15:40 19.07.2019

Свято душі від неповторних карильчан

Зірками «Співочого парку» в Коропі сьогодні були творчі й талановиті, працьовиті й натхненні учасники художньої самодіяльності Карильського будинку культури на чолі із директором закладу Тетяною Халецькою і художнім керівником Юлією Суббот.

16:15 17.07.2019

У нашому краї рибалили ще в часи мамонтів. І в Коропі колись були навіть рибальські церкви

Минулої неділі так зване «професійне» свято відзначали рибалки, яких немало в нашому краю, багатому на річки, озера і ставки. Багато хто, не маємо сумніву, день рибалки зустрів саме на березі водойми із вудкою, тобто, відсвяткував «на практиці». А напередодні, 12 липня, в Коропі біля регіонального історико-археологічного музею провели пізнавально-розважальне й музичне свято на тему рибальства для широкого кола учасників. Захід відвідали і діти, і дорослі.

17:37 16.07.2019