У Коропі встановили меморіальну дошку із булавою

«Гетьману Лівобережної України Дем’яну Ігнатовичу від земляків» − такий напис красується на новій яскравій меморіальній дошці, присвяченій уродженцю Коропа, військовому, політичному й державному діячеві, гетьманові, відомому за прізвиськом Многогрішний. Дошку сьогодні прикріпили на фасаді регіонального історико-археологічного музею.

13:22 21.01.2020

До музею в День народження

Зимової днини 60 років тому в Коропі відкрили меморіальний музей нашого видатного земляка, винахідника й революціонера, автора схеми реактивного літального апарату  Миколи Кибальчича. Із нагоди ювілею сьогодні  тут провели святкування у форматі «круглого столу». Серед гостей були люди, які свого часу присвятили музею свої вміння, талант, зусилля, і які роблять це й зараз. Згадали й земляків, які жили музеєм, але вже відійшли у засвіти…

18:58 20.01.2020

2 лютого стартують загальні збори жителів старостинських округів

Сьогоднішньою нарадою в Коропського селищного голови Віктора Журавля розпочався цей робочий тиждень. Участь у ранковій «планерці» взяли заступники селищного голови й керівники структурних підрозділів селищної ради, а також керівники комунальних підприємств і закладів.

09:55 20.01.2020

Коропська ОТГ: восьма в області, сто четверта в Україні

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформував рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. Обраховано рейтинг 1321 громади України до 100 тисяч мешканців. До рейтингу ввійшла 200 найкращих. У ньому Коропська ОТГ на 104-й позиції. А серед громад Чернігівщини Коропська ОТГ в списку 8-ма.

10:39 17.01.2020

Свято неймовірних вражень від гостей із Чернігова та Городні

Перший концертний захід для широкого кола глядачів у залі Коропського будинку культури після його капітального ремонту пройшов учора ввечері, 14 січня. Зі Старим Новим роком публіку, яка за час ремонту встигла засумувати за концертами, вітали запрошені артисти. На захід зібралося чимало коропчан і гостей селища, лише поодинокі глядацькі місця залишилися вільними.

12:27 15.01.2020

Тепло пригорнула столиця велику Чернігівську родину

Традиційна зустріч Чернігівського земляцтва в місті Києві відбулась у столичному Міжнародному виставковому центрі в суботу, 11 січня. Уже 24-й рік зібралися разом вихідці із нашого прекрасного краю, і запросили на гостини земляків. Традиційно взяла участь  у святкуванні численна  делегація Коропщини.

13:26 14.01.2020

Перебування дітей до 16 років у розважальних закладах після 22-ї години – незаконне

Після 10-ї вечора в таких закладах вони можуть бути лише у присутності хоча б одного із батьків чи законного представника дитини. Про це чітко зазначено у статті 20 Закону України «Про охорону дитинства».

11:54 14.01.2020

Традиційне свято «Різдвяний передзвін»

Першим святковим заходом, який провели у Коропському будинку культури після ремонту глядацької зали, став традиційний концерт «Різдвяний передзвін», який зібрав поціновувачів духовної музики та слова минулої неділі, 12 січня.

09:37 14.01.2020

На щастя-добро засіяли найменшенькі коропчани

Які ж красиві, веселі, видовищні зимові обряди! Не дивно, що вони збереглися до наших днів і дарують радість і дорослим, і дітям. Святково вбрані вихованці Коропського дитячого садка, а саме старшої групи «Метелик», з вихователями сьогодні привели Козу до селищної ради, привітали зі святами, представивши не один обряд − і заколядували, і защедрували, і засіяли.

09:10 14.01.2020