Коропський район, Чернігівська область

«Сватання на Гончарівці» зібрало аншлаг

Дата створення: 10:38 01.10.2018

Прекрасний вечір відпочинку подарували коропчанам та гостям селища вчора, 30 вересня, артисти Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. У Коропському будинку культури на їхній виставі – музичній комедії «Сватання на Гончарівці» − зібрався повний зал глядачів. Ще б пак – вистава такого рівня була тут вперше.

Звітували про готовність до зими

Дата створення: 14:49 29.09.2018

У четвер, 27 вересня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради, одним із ключових питань якого був аналіз готовності житлово-комунальної сфери ОТГ до роботи восени і взимку.

Маршрут благодійності Короп-Шабалинів

Дата створення: 08:59 28.09.2018

Нещодавно партія із семи дороговартісних візків для людей із обмеженими фізичними можливостями завдяки благодійнику із організації «Адра України» прибула на Коропщину. Ще раніше шість візків цього ж походження безкоштовно роздали жителям Коропщини. А цього тижня перші візки із другої партії були доставлені літнім людям із Шабалинова та Коропа.

«Адреналін» у Коропській школі

Дата створення: 10:44 27.09.2018

Протягом 24-26 вересня активісти столичного молодіжного руху UpStream працювали зі старшокласниками Коропської школи. Цікаві, повчальні та наочні заходи програми «Адреналін» були спрямовані на профілактику згубних залежностей, а також на заохочення молоді до активності задля суспільства та власного здоров’я.

Конкурс, в якому обдаровані студенти зможуть отримати грант на навчання до 13 тисяч гривень

Дата створення: 17:50 26.09.2018

Студентам всіх ВНЗ України будь-якого напрямку професійної підготовки надається чудова можливість взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018!

Як найменшенькі коропчани познайомились із музеєм

Дата створення: 17:05 26.09.2018

Cьогодні, 26 вересня, у Коропському музеї були проведено інтерактивні екскурсії «Наш край з глибини тисячоліть» для вихованців дошкільного навчального закладу «Дзвіночок».

Перше засідання Робочої групи з питань проекту бюджету

Дата створення: 15:25 26.09.2018

Сьогодні, 26 вересня, проведено засідання Робочої групи з питань формування проекту бюджету селищної ради. Із десяти членів групи були присутні вісім. У процесі роботи було складено графік засідань групи:

Чи призвичаїлися діти з Сосницької ОТГ до Шабалинівської школи – розповіли на батьківських зборах

Дата створення: 14:09 26.09.2018

Із перших днів вересня Шабалинівська ЗОШ відчинила свої двері для двадцяти нових учнів – дітей із Пекарева, Кнутів, Костирева й Синютина Сосницької об’єднаної територіальної громади. Минулого навчального року ці учні відвідували Пекарівську школу. Однак її через деякі порушення протипожежних вимог не так давно закрили.

Роботодавці зможуть подавати електронні заяви-розрахунки з 1 жовтня, затверджено примірний договір

Дата створення: 10:59 26.09.2018

Заява-розрахунок для надання допомоги за листками непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України з 1 жовтня 2018 року може бути подана страхувальником (роботодавцем) у електронному вигляді. Відповідне положення затверджено постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12.

Діти можуть і мають захищати свої права

Дата створення: 11:19 25.09.2018

7 січня цього року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено коло суб’єктів доступ до безоплатної вторинної правової допомоги, шляхом включення до нього дітей.