Громадська вбиральня в Коропі: коментує голова громади

Позаминулого тижня працівники селищної ради провели на ринку опитування населення, з допомогою електронних засобів.  В опитувальнику було декілька питань стосовно громадської вбиральні: чи потрібна вона, якщо так ­– то яке місце її  розташування.

14:41 24.01.2024

З Днем Соборності ­–  одним із найважливіших свят нашої країни!

Воно символізує те, що ми всі ­– один народ, і ніякі перешкоди не зможуть нас розділити. Наша міць – це наша єдність. Наша єдність – це наша непереможність. Поки ми єдині, ми здолаємо будь-які перепони та будь-якого ворога!  Слава Україні!

16:48 22.01.2024

Порядок надання домедичної допомоги постраждалим при підозрі на гострий мозковий інсульт

Інсульт – гостре порушення мозкового кровообігу, яке виникає внаслідок розриву судини або закупорки її тромбом (кров’яним згустком). У результаті цього уражена ділянка мозку не отримує необхідної кількості крові та кисню і нервові клітини в цій ділянці мозку гинуть протягом декількох хвилин. При цьому відбувається втрата деяких функцій (рухи, чутливість тощо) у цій частині тіла, яку контролює уражена ділянка мозку. Своєчасна допомога хворому з інсультом у перші години має принципове значення і значно підвищує шанси на успішне лікування та одужання.

16:12 18.01.2024

На жаль, знову важка непоправна втрата - знову російський агресор забрав життя нашого земляка - оборонця України

12 січня 2024 року поблизу Новоданилівки Запорізької області в бою за Україну, її свободу та незалежність загинув коропчанин БЕЛАН ЮРІЙ ІВАНОВИЧ, 13.03.1988 р.н.

15:45 18.01.2024

Сьогодні в селище Понорниця сусідньої громади навіки повертається полеглий захисник України Анатолій Бібік

Траурний кортеж рухатиметься з Коропа (від лікарні), через Вільне, Оболоння — в Понорницю до будинку, де жив Захисник. Із Коропа кортеж виїде орієнтовно в 09:00

08:24 10.01.2024