Пекельний понеділок: через пожежу сухої трави у Краснопіллі горіли нежилі будинки

Дата: 15.04.2020 11:44

Фото без описуВогонь знищив гектар сухої трави, нежилу хату, чотири  надвірні споруди. Ще два нежитлові будинки пошкоджено.

Про пожежу сухої трави на відкритій території в с. Краснопілля повідомлення нашим рятувальникам надійшло 13 квітня по обіді. За викликом негайно було спрямоване 1 відділення пожежно-рятувального підрозділу. Суха вітряна погода сприяла швидкому поширенню вогню, який на момент прибуття першого підрозділу ДСНС встиг перекинутись на житловий сектор, захопив полум'ям три нежитлові будинки та чотири господарчі будівлі .

Тож відділення негайно приступили до гасіння, докладаючи максимум зусиль, аби зупинити полум’я і не допустити ймовірного лиха. На допомогу виїхало друге відділення 9 ДПРП (смт Короп), місцеві пожежні команди з Атюші та Рождественського.

Спершу відгороджували від полум’я житлові будинки, після чого ліквідували загоряння. Завдяки оперативності та злагодженості підрозділів, пожежу вдалося приборкати, а головне — врятувати п’ять будівель житлового сектору та шість господарчих будівель.

Проте внаслідок пожежі знищено гектар сухої трави, один нежитловий будинок, чотири  надвірні споруди, пошкоджено два нежитлові будинки.

Внаслідок інциденту травмованих та загиблих не було.

Коропський РС УДСНС України у Чернігівській області нагадує, що спалювання сміття та сухої трави на відкритій території та поблизу населених пунктів ЗАБОРОНЕНЕ ЗАКОНОМ!

За інформацією Коропського районного сектору УДСНС України у Чернігівській області