Вітання з професійним святом приймали працівники соціальної сфери

Дата: 04.11.2022 18:45

У першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери – свято, яке належить тим, хто виявляє милосердя, дарує добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Цей день – чудова нагода вкотре висловити вдячність людям, які обрали таку потрібну і шляхетну сферу діяльності.

Напередодні професійного свята відбулось невелике традиційне зібрання у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради.

Із колективом терцентру зустрівся голова Володимир Куніцин, щоб подякувати за непросту і нелегку щоденну роботу, за чуйність і самовідданість, а часто – і жертовність; побажав зберігати життєву енергію і оптимізм, та бути надалі максимально чутливими до людей.

Разом з тим, у тісному колі обговорили виклики, що стоять нині перед громадою і соціальною сферою.

Утримувати структуру соціального захисту громади непросто – торік тільки на стаціонари терцентру з місцевої казни спрямували 4 мільйони гривень. Це багато, проте ці кошти йшли на важливе – на допомогу та захист наших земляків із непростою долею. Бо ж люди, які свого часу віддавали свою серце, молодість, вміння і знання заради розбудови рідного краю, заслуговують на те, щоб їхня життєва осінь була зігріта турботою і підтримкою.

На цій ноті перейшли до церемонії нагородження.

Почесними грамотами Коропської селищної ради відзначені:

Наталія Миколаївна ВАНІХІНА – фахівець із соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування;

Юрій Миколайович ТИМОШОК – водій територіального центру;

Подяки Коропського селищного голови  оголошені:

Олені Борисівні КОРЖ – перукарю територіального центру;

Миколі Івановичу ШКУРАЮ – трактористу територіального центру

Вітальну естафету перейняв директор терцентру Олександр Лаврик, та вручив відзнаки. Грамотами терцентру нагороджені соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома:

Валентина Іванівна БІБІК;

Світлана Миколаївна ТКАЧЕНКО;

Катерина Леонідівна ВІГОР;

Ярослав Вікторович ЛЕБЕДЬКО;

Наталія Миколаївна КАКАМА – кухар-кухонний робітник відділення стаціонарного догляду с. Шабалинів;

Людмила Володимирівна МОВА – молодша медична сестра з догляду за хворими відділення стаціонарного догляду с. Шабалинів;

Світлана Миколаївна КРАВЧЕНКО  – молодша медична сестра з догляду за хворими відділення стаціонарного догляду с. Нехаївка;

Тетяна Василівна ЯКОВЕНКО – головний бухгалтер

До вітань долучилась голова відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста Таїсія Онопка та вручила святкову грамоту колективу терцентру.

Дякуємо всім працівникам соціальної сфери нашої громади за відданість роботі й душевне тепло, яке ви даруєте!

Хай людська вдячність і шана додають сил і наснаги в нелегкій справі!

Здоров’я, злагоди, родинного тепла, всього найкращого. Зі святом!