Відбулося засідання комісії ТЕБ і НС

Дата: 03.11.2022 15:38

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин провів засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Коропської селищної ради.

Комісія розглянула 3 питання:

• про стан пожежної безпеки та заходи щодо посилення протипожежного захисту у зимовний період;
  • про стан оповіщення та інформування населення в екстремальних умовах;
  • про затвердження складу оперативного штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.

Вирішили наступне:

• рекомендувати надзвичайникам посилити пожежно-профілактичну роботу, суворо контролювати дотримання правил пожежної безпеки;
  • також рекомендувати їм, спільно зі старостами та депутатами, провести профілактичні огляди пічного опалення та електромереж у будинках, де живуть багатодітні сім’ї, самотні старенькі, люди з інвалідністю;
  • зміцнити матеріально-технічну базу, підвищити готовність місцевих пожежних команд;
  • посилити інформаційно-роз'яснювальну роботу стосовно дотримання правил пожежної безпеки в побуті;
  • провести в дитсадках, школах, будинках культури, інших закладах практичні відпрацювання дій на випадок виникнення пожежі.

Крім цього, комісія рекомендуватиме начальнику Новгород-Сіверської  районної військової  адміністрації звернутися до операторів мобільного зв'язку, які знаходяться на території району щодо збільшення ємності акумуляторів та додатково обладнати генераторами для збільшення тривалості безперебійної роботи обладнання.