Фонд соціального страхування

Найбільша кількість нещасних випадків захворювання медиків на COVID-19 зафіксована на Львівщині

З початку пандемії Фондом соціального страхування України отримано 8 784 повідомлення про клінічно підтверджені випадки гострого професійного захворювання медичних і інших працівників внаслідок зараження коронавірусною інфекцією.

11:19 01.09.2020

Фонд профінансував одноразову допомогу для родини помічниці лікаря-епідеміолога зі Львівщини

Фонд соціального страхування України профінансував надання одноразової допомоги за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у розмірі 219 тисяч 700 гривень для сім’ї помічниці лікаря-епідеміолога зі Львівщини, яка померла внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19. Кошти було перераховано ФССУ сьогодні, 31 серпня, допомога надійде на рахунок родини упродовж декількох банківських днів.

11:18 01.09.2020

Фонд  компенсував 100% втраченого за час самоізоляції заробітку для 3 304 медиків

У разі контакту з хворим на коронавірусну хворобу без засобів індивідуального захисту, медичні працівники мають право на отримання листка непрацездатності для проходження самоізоляції під меднаглядом. Фонд соціального страхування України компенсує для них втрачений за час ізоляції від COVID-19 заробіток у розмірі 100% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу.

09:08 27.08.2020

Гостре профзахворювання медиків на COVID-19 складає 39,5% у структурі нещасних випадків

За підсумками липня 2020 року у структурі виробничого травматизму галузь охорони здоров’я склала 43% від усіх повідомлень про нещасні випадки, з них 39,5% – випадки гострого професійного захворювання на COVID-19. Про це повідомив начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергій Таровик під час селекторної наради. Участь у заході взяли фахівці управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях і місті Києві та керівники профільних відділів управління профілактики страхових випадків.

09:42 25.08.2020

ВИДАТКИ ЗА ЛІКАРНЯНИМИ ЗРОСЛИ НА 101,8 МЛН ГРИВЕНЬ ЗА ПІДСУМКАМИ ЛИПНЯ

Фонд соціального страхування України прийняв протягом липня 2020 року до оплати заяви-розрахунки для надання допомоги з тимчасової втрати працездатності на суму 667,5 млн гривень. Це на 18%, або 101,8 млн гривень більше, ніж у червні 2020 року.

13:09 17.08.2020

У липні Фонд направив на фінансування декретних 490 млн гривень

Протягом липня Фонд соціального страхування України прийняв до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 490,8 млн грн. Це на 12,7%, або 55,1 млн гривень більше, ніж у червні 2020 року.

13:07 17.08.2020

Фондом під час перевірок упереджено неправомірних виплат на суму майже 1,5 млн гривень

Фахівцями Фонду соціального страхування України у І півріччі 2020 року перевірено 468 325 листків непрацездатності під час планових та позапланових перевірок закладів охорони здоров’я та страхувальників з питань обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам.

13:04 17.08.2020

Фонд профінансував одноразові допомоги для двох сімей, чиї рідні померли від COVID-19

Для родини завідувачки ФАПом, фельдшерки з Волині, яка померла внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за рахунок коштів державного бюджету.

13:02 17.08.2020

Потерпілі на виробництві отримали 792,7 млн грн щомісячних страхових виплат у липні

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин у разі смерті потерпілих отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.

12:59 17.08.2020

Фонд гарантує оплату лікарняних у випадку звільнення під час хвороби

Фонд соціального страхування України гарантує надання матеріального забезпечення у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності застрахованих осіб, якщо хвороба триває і після звільнення.

14:23 06.08.2020