Фонд соціального страхування

ФССУ призначив пожиттєві щомісячні виплати для шести медиків після профхвороби на COVID-19

Інфікування медичного чи іншого працівника коронавірусом SARS-CoV-2, яке настало внаслідок виконання посадових обов’язків, є гострим професійним захворюванням та передбачає страхові виплати і соціальні гарантії від держави і Фонду соціального страхування України.

17:01 18.11.2020

Третина нещасних випадків на виробництвах пов’язані з інфікуванням SARS-CoV-2

Протягом 9 місяців цього року Фонд соціального страхування України зареєстрував 3 851 потерпілого внаслідок нещасних випадків, які стались під час виконання посадових обов’язків. З них медичних і інших працівників, у яких було діагностовано гостре професійне захворювання на COVID-19 – 1 167, або 30,3% від усіх потерпілих.

09:04 18.11.2020

Фонд профінансував одноразові допомоги трьом медикам, яким встановили інвалідність після профхвороби на COVID-19

Фонд соціального страхування України профінансував одноразові страхові виплати за кошти державного бюджету для трьох медичних працівників, яким було встановлено групу інвалідності, що настала внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19. Також для них призначено одноразові допомоги і щомісячні страхові виплати за кошти Фонду.

09:59 16.11.2020

У жовтні Фонд направив на лікарняні по догляду за хворими дітьми на 79% більше коштів

У разі потреби знаходитись поруч із хворим членом родини у лікарні або вдома, Фонд соціального страхування України компенсує втрачений заробіток за весь час догляду. Найбільша кількість відповідних листків непрацездатності видається у разі хвороби дитини застрахованої особи.

15:43 13.11.2020

Фонд рекомендує роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Фонд соціального страхування України наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

16:58 11.11.2020

Підставою для страхових виплат медичним працівникам та членам їх сімей є акт розслідування захворювання

Фонд соціального страхування України реалізує державне завдання та активно здійснює соціальний захист застрахованих осіб, у тому числі медичних працівників, які постраждали внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19 під час виконання професійних обов’язків.

15:55 11.11.2020

Фонд прийняв на оплату 396 тисяч лікарняних на суму 1,2 мільярда гривень у жовтні

Упродовж минулого місяця роботодавці подали до Фонду соціального страхування України заяви-розрахунки на оплату понад 396 тис. листків непрацездатності своїх працівників. Загальна сума склала 1,2 мільярда гривень.

16:45 05.11.2020

У жовтні кількість лікарняних по ізоляції від COVID-19 зросла на 55%

Упродовж жовтня Фонд соціального страхування України прийняв на оплату 14 899 листків непрацездатності, які були видані працівникам для самоізоляції від COVID-19 під медичним наглядом. Це на 55% більше, ніж у вересні цього року

15:11 04.11.2020

Потерпілі на виробництві отримали 793 мільйонів гривень щомісячних страхових виплат за жовтень

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин у разі смерті потерпілих отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які повністю або частково компенсують їм втрачений через стійку непрацездатність, інвалідність заробіток.

16:34 03.11.2020