Фонд соціального страхування

Фонд профінансував одноразові допомоги для двох сімей, чиї рідні померли від профзахворювання на COVID-19

Для родини фельдшерки Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, яка померла внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за рахунок коштів державного бюджету.

12:34 18.09.2020

Допомога по тимчасовій непрацездатності від ФССУ зросла на 18,7%

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності у серпні 2020 року порівняно з тим же періодом минулого року збільшився на 18,7% у розрахунку на день та склав 324,15 грн. Загалом за січень–серпень Фонд соціального страхування України направив близько 6,1 млрд грн на фінансування компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному.

12:30 18.09.2020

Фонд профінансував одноразову допомогу родині медика із Вінниці внаслідок смерті від COVID-19

Для родини лікаря-гематолога Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. Пирогова, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за рахунок коштів державного бюджету.

12:28 18.09.2020

Майже 100 тисяч працюючих жінок були у декретній відпустці у січні-серпні

За оперативними підсумками восьми місяців 2020 року Фонд соціального страхування України прийняв на оплату лікарняні листки, видані у зв’язку із вагітністю та пологами, на суму 3,28 мільярдів гривень. Допомоги нараховано для 99 690 працюючих жінок.

14:38 15.09.2020

Щомісячні страхові виплати потерпілим шахтарям зросли на 13,7% за підсумками серпня

Упродовж січня–серпня 2020 року потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань працівники гірничодобувної промисловості та їх сім’ї отримали 3,53 млрд гривень щомісячних страхових виплат від Фонду соціального страхування України. Це 59% від усіх коштів, які Фонд направив на цю статтю видатків для потерпілих усіх галузей.

12:10 11.09.2020

У січні- серпні Фонд направив 6 мільярдів гривень на щомісячні виплати потерпілим на виробництві

За оперативними даними перших восьми місяців 2020 року Фонд соціального страхування України профінансував 5,98 млрд гривень щомісячних страхових виплат, які компенсують потерпілим на виробництві та їх родинам втрачений через часткову або повну непрацездатність заробіток.

10:07 10.09.2020

Фонд прийняв на оплату лікарняні на 1,8 мільйона гривень для компенсації заробітку медикам, хворим на Сovid-19

Гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на COVID-19, яке настало внаслідок інфікування під час виконання посадових обов’язків, вважається нещасним випадком на виробництві та передбачає страхові виплати та послуги від Фонду соціального страхування України.

16:53 08.09.2020

Виконавча дирекція ФССУ підтримала проекти законів по усуненню обмежень з фінансування виплат та соціальних послуг

З 18 квітня 2020 року Фонд соціального страхування України на вимогу закону призупинив фінансування окремих страхових виплат та медичних і соціальних послуг для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю та працюючого населення на період дії карантину. Обмеження накладено підпунктом другим пункту п’ятого прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 553.

10:09 02.09.2020

Зустріч ВООЗ з реабілітації: ФССУ планував профінансувати  лікування 35 тисяч працівників і 12 тисяч осіб з інвалідністю у 2020 році

Упродовж 2020 року Фонд соціального страхування України планував профінансувати курс лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів після перенесених важких захворювань і травм для понад 35 тисяч українських працівників, а також санаторно-курортне лікування для 12 тисяч осіб з інвалідністю, потерпілих на виробництві. Про це під час зустрічі Всесвітньої організації охорони здоров’я з питань реабілітації сьогодні, 01 вересня, повідомила начальниця управління медичних і соціальних послуг виконавчої дирекції ФССУ Олена Пухка.

10:07 02.09.2020