Ми пам’ятаємо!..

Дата: 18.03.2023 08:03

18 березня – роковини тяжкої втрати, загибелі захисника України МЕЛЬНИКА АНДРІЯ ДМИТРОВИЧА, нашого земляка із села Поліське (16 жовтня 1984 р. – 18 березня 2022 р.)

Андрій Мельник народився та виріс у Поліському. Вивчився на помічника машиніста, закінчивши Козятинський технікум. Пізніше переїхав із сім'єю до Ніжина.

У серпні 2014 року був призваний на захист України в АТО. Проходив навчання в Костянтинівці (Донецька область). Після навчання потрапив у село Водяне, де й виконував бойові завдання. Брав безпосередню участь у боях за Донецький аеропорт.

Потім підписав контракт на військову службу.

Із перших днів повномасштабного ворожого наступу Андрій Мельник став на оборону рідної землі від російського окупанта.

Наш захисник загинув 18 березня 2022 року біля села Олишівка Чернігівського району. Похований у рідному селі.

Земляки та побратими згадують Андрія як порядну і світлу людину, сміливого й відважного воїна. Він мав золоті руки, був майстровитим, мав дуже багато планів… У Героя залишилися батьки, дружина, діти.

Андрій Мельник нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) – за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі (Указ Президента України від 5 квітня 2022 року № 215/2022 «Про відзначення державними нагородами України»)

Вічна Пам'ять і Слава Герою!