Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

«Нова пошта напівмарафон» приніс нашим землякам перемоги

Дата: 24.09.2019 08:45
Кількість переглядів: 661

Фото без описуУ неділю в Чернігові пройшов масовий легкоатлетичний пробіг «Нова пошта напівмарафон». Потужні меценати забезпечили гарний призовий фонд та чудову організацію змагань. Декілька тисяч учасників змагалися на дистанціях від 100 метрів до 21 кілометра. Приємно, що в цьому святі бігу та здоров’я не просто взяли участь вихованці Коропської дитячо-юнацької спортивної школи. Вони ще й приїхали з нагородами.

Перше місце в забігу на 500 м серед юнаків посів Женя Босак із Риботина.

Аня Мороз (ще одна вихованка вчителя М.В. Медведя) фінішувала другою на цій дистанції в забігу дівчат.

В лідерах були й Ірина Лях (Риботин), коропчани Женя та Ілона Бугай. На жаль, точне місце дітей взнати не можливо. Майже п’ятсот учасників, судді визначали тільки призерів забігів.

З усіх сил боролися на дистанції 1 км Саша Жук, Саша Удалова, Жанна Кожевата, Анастасія Ларченко, Вероніка Харченко (всі з Коропа), Наталія Бондаренко (Вишеньки), Юлія Кеда, Альбіна Мороз, Даніїл Капиця (Риботин). Призером ніхто з наших не став, але й учасників було декілька сотень.

Ще одна коропчанка – вихованка ДЮСШ в минулому Жанна Бугай (Марченко) −  на дистанції 5 км (120 учасників) посіла третє місце серед жінок і 16-те загальне.