Кубок Мера Коропа із футзалу здобули сусіди-сосничани

Дата: 19.01.2020 22:03

Фото без опису Близько ста дітей із п’яти команд із Глухова, Сосниці, Бахмача, Кролевця і Коропа змагалися сьогодні в КСК «Аполлон» за Кубок Мера Коропа. Справжнє спортивне свято зібрало на глядацьких трибунах батьків юних гравців і просто уболівальників і вболівальниць. Перемогу змагань  здобули юнаки із Сосниці, друге місце – в команди Кролевця. Господарі майданчика стали володарями бронзи.

На четвертій позиції – команда Глухова. На п’ятій – Бахмач.

Під час церемонії нагородження переможців і призерів привітав Коропським селищний голова Віктор Журавель. Решту учасників він закликав не розчаровуватися, а постійно йти до перемог і ніколи не здаватися.

Красенем-кубком селищний голова нагородив його володарів – команду із Сосниці. Призери отримали медалі, а кожна команда – по набору шоколадок.

Віктор Журавель вручив також пам’ятні статуетки символічній збірній турніру. Це воротар Антон Ткаченко (Бахмач), польові гравці Андрій Воробей (Сосниця), Тимур Бороденко (Глухів), Ярослав Лаврик (Короп). Кращим гравцем турніру назвали представника команд Кролевця Данила Шевчука.

Кубок Мера Коропа серед дітей був започаткований торік. Тепер цей турнір буде традиційним. Уже скоро, 2 лютого, планується проведення Кубку Мера Коропа серед дорослих гравців. Стежте за анонсами.

За інформацією сектору сім'ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної  ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)