Стартував Кубок Мера Коропа з волейболу

Дата: 28.12.2021 09:43

Накінець-то, після довгої паузи, в Короп завітав великий спорт. А приїзд кращих волейбольних команд Чернігівського краю – це суперовий рівень.

Підготовка до Кубку Мера Коропа розпочалась задовго до неділі, 26-го. Володимир Куніцин подбав, щоб освітлення в спорткомплексі було підсилено сучасними лампами, замовили гарні призи. І – як бонус – кава, чай, печиво та інше. Щоб до тебе їхали кращі – треба бути гостинним.

Як і завжди – довгенна розминка волейболістів, розмови після довгої розлуки… Так-так, розлука була довга, тому що обласний чемпіонат не проводиться.

Відкриття. Теплі слова від голови громади, оплески. Гімн. Що вразило, майже всі хлопці клали руку на серце під звуки «Ще не вмерла Україна…» – ми міняємось, любов до країни не пустий звук.

І перші матчі… Другий. Завершальний…

Юракадемія Чернігів – ВК Короп 1:3 /18 25 25 20 20 25 18 25/

Юракадемія – Ічня 0:3 /23 25 10 25 21 25/

ВК Короп – Ічня 2:3 /15 25 21 25 25 21 25 20 11 15/

1. Ічня – 2
2. ВК Короп – 1
3. Юакадемія – 0

Несподівано перемогла Ічня. Майже всі думали, що переможець Вищої обласної ліги у фінал не потрапить… Та помилялись. Лідери – Чуб Максим, Мозговий Діма. Впевнено, чітко, результативно!

Трішки розчарували чернігівці… І якщо з Коропом бились на рівних, то з ічнянцями опустили руки.

Короп. Звичної феєрії підопічні Сергія Жованика не показали – команда ще не в тонусі. Та майстри є майстри. Майже безпомилково грав Діма Пономаренко. На високому рівні провів ігровий день Микола Грицай… А решту гравців мають змогу бути кращими у фіналі.

Отже, далі крокують Ічня та Короп. 9 січня ігри будуть по кубковій системі. Перший з другим, фінали.

З ким зіграють наші, дізнаємось завтра. А подивитись буде на кого: Шостка, Кудрівка, Технолог.

Початок 10.00.

До речі, в залі було дуже тепло – як для морозної погоди. І освітлення! Накінець-то вгадали – воно суперове!

Володимир Лучко, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту
"Коропщиина спортивна"