СПОРТ

Короп ЗОШ – чемпіони!

Сьогодні в спортивному залі Коропської ЗОШ ніде було яблуку впасти. Зібралися найкращі команди району, щоб визначити переможця чемпіонату Коропщини з волейболу серед школярів. Такої підтримки своїх волейболістів не бачать навіть міжнародні матчі. Кожна команда привезла вболівальників, які перекрикували один одного так, що свисток судді було ледь чути.

17:39 01.03.2019

Волейбол (вища ліга)

Вчора пройшла остання гра Вищої ліги волейболу «Б» для команди  ВК «Короп 2». Хлопці перемогли чернігівський «Зеніт» з рахунком 3:1. У команди з’явилась можливість пройти до наступного етапу, але про це дізнаємось після гри Борзна - Ічня.

10:30 25.02.2019

Кубок Коропщини

Сьогодні пройшли ігри першого фінального дня «Відкритого Кубку Коропщини з міні-футболу».

17:46 23.02.2019

Чемпіонат області з футзалу

У неділю в КСК «Аполлон» пройшло справжнє свято футболу. До нас завітав чемпіонат області з футзалу.

09:20 18.02.2019

Вища ліга (волейбол)

Після футбольних баталій у суботу, 16 лютого, зустрічалася основна команда з волейболу Сергія Жованика з «Чернігівською Академією».

09:19 18.02.2019