СПОРТ

В середу, 19 січня, стартує спільний чемпіонат Коропської та Понорницької громад з волейболу серед дівчат

Розклад групового етапу: Група «А», Короп, 19 січня: Короп, Оболоння, Карильське, Риботин 2 Група «Б», Понорниця, 21 січня: Деснянське, Понорниця, Авдіївка, Криски Група «В», Шабалинів, 20 січня: Шабалинів, Риботин, Рождественське, Короп 2 Група «Г», Короп, 21 січня: Атюша, Черешеньки, Лукнів, Понорниця 2 У фінал виходить по дві команди з кожної групи.

11:31 17.01.2022

У неділю відбувся Фінал Кубку Мера Коропа з волейболу

Прохожий, який зайшов би у спорткомплекс десь в 10.30, був би вельми здивований. Десятки припаркованих машин на стоянці, стільки ж – вздовж дороги на вулиці Київській. А на трибуні – глядачів у три ряди. На волейболі таке бачу вперше. І на улюбленому футзалі такий ажіотаж буває рідко. Пам’ятаю – на обласних півфіналах, на іграх Короп – Атюша. Колись.

09:15 10.01.2022

Відбувся турнір з настільного тенісу пам'яті Ольги Кирилівни Овчаренко

Ольга Кирилівна Овчаренко… Все її життя пов’язане зі спортом. Провела сотні змагань в районі, возила команди на обласні старти. Працювала інструктором по спорту в спорткомплексі – і з нею не могли зрівнятись титуловані тренери… По 50-60 дітей ходили до Кирилівної на тренування з футболу та настільного тенісу… В тенісі вона була непереможна десь 40 років.

21:09 08.01.2022

АНОНС: Кубок Мера з волейболу

Завтра у спорткомплексі розпочнеться велика спортивна подія – стартує Кубок Мера з волейболу. Давненько до нас не приїжджали кращі команди області: чернігівські Юракадемія і Технолог, Ічня, дуже сильна і набираючи оберти Кудрівка. Чекаємо потужних гостей з Сумщини – Шостку.

14:22 25.12.2021