СПОРТ

Волейбол група «В»

В неділю визначились полуфіналісти  «вищої ліги» Коропщини з волейболу.

09:54 28.01.2019

Чемпіонат області з футзалу (45+)

Вчора, 26 січня, в КСК «Аполлон» пройшов груповий етап чемпіонату Чернігівської області з футзалу серед ветеранів (вікова категорія 45+).

12:30 27.01.2019

Волейбол школярі (група «В», «Г»)

Сьогодні пройшли чергові ігри чемпіонату Коропщини з волейболу серед школярів. Змагалися в Коропі та Черешеньках. Нам вдалося побувати на обох ігрових майданчиках завдяки Олександру Миснику, який їздив подивитися на гру своїх суперників в півфіналі.

15:23 25.01.2019

Чемпіонат Чернігівської області з футзалу серед ветеранів

В суботу, 26 січня, стартує чемпіонат Чернігівської області з футзалу серед ветеранів (вікова категорія 45+). Перший тур пройде в Коропі в КСК «Аполлон». Нашими суперниками будуть ветеранські команди Борзни, Новгорода-Сіверського, Городні та Корюківки.

09:36 24.01.2019

Волейбол (юнаки)

Сьогодні пройшли перші групові ігри чемпіонату Коропщини з волейболу серед школярів (юнаки). Змагання проходили в Коропі (група А) та Понорниці (група Б).

16:02 23.01.2019

Волейбол група «Б»

Вчора, 20 січня, продовжилась боротьба за чемпіонство Коропщини з волейболу.  У другий ігровий день змагань, які проходили в залі Коропської ЗОШ, повинно було грати п’ять команд, але команда Карильської ЗОШ була недопущена до ігор у зв’язку з неповним складом команди. Чи зможуть хлопці поборотися за чемпіонство в першій лізі, вирішить суддівська колегія.

09:54 21.01.2019

Волейбол вища ліга «А»

В суботу, 19 січня, основна команда Сергія Жованика проводила чергову зустріч чемпіонату області з волейболу (Вища ліга «А»). Наші хлопці грали виїзну гру проти одного з найсильніших суперників − ІМК Прилуки.

09:24 21.01.2019