СПОРТ

Настільний теніс

Сьогодні в залі Коропської ЗОШ пройшов чемпіонат Коропщини з настільного тенісу серед школярів 2006 р.н. і молодших.

17:25 14.03.2019

Кубок Коропщини

В неділю, 10 березня,  в КСК «Аполлон» пройшли ігри «Відкритого Кубку Коропщини з міні-футболу». Перед останнім ігровим днем результати наступні:

11:10 11.03.2019

Волейбол область

В неділю, 10 березня, друга команда Сергія Жованика (ВК КОРОП 2) грала в Ічні у фіналі чемпіонату області з волейболу Вищої ліги «Б».

10:15 11.03.2019

Волейбол (І ліга)

9 березня визначились усі чотири фіналісти І ліги Коропщини з волейболу серед чоловіків.

13:48 10.03.2019

ФК «Короп» - чемпіони області!

Неділя, 3 березня, сьома година ранку, а на КСК «Аполлон» вже метушаться спортсмени, тренери, вболівальники. Під’їжджають легіонери з сусідньої Сумщини, щоб допомогти ФК «Короп» у фіналі чемпіонату області з футзалу. Все автобус забитий – поспішаємо в Чернігів.

11:36 04.03.2019

Чемпіонат Чернігівської області з волейболу серед жіночих команд

В неділю, 3 березня, в спортивному залі Коропської ЗОШ пройшли ігри другого туру чемпіонату області з волейболу серед жіночих команд. Дуже сильні команди приїхали боротися за вихід у наступний етап: Семенівка, Глухів, Новгород-Сіверський.

11:12 04.03.2019

Волейбол (Перша ліга)

Сьогодні за дві путівки у фінал І ліги Коропщини з волейболу серед чоловіків боролися чотири команди: «Колос» Покошичі, «Вікінги», Радичів, «Справа молодих».

19:02 02.03.2019

Короп ЗОШ – чемпіони!

Сьогодні в спортивному залі Коропської ЗОШ ніде було яблуку впасти. Зібралися найкращі команди району, щоб визначити переможця чемпіонату Коропщини з волейболу серед школярів. Такої підтримки своїх волейболістів не бачать навіть міжнародні матчі. Кожна команда привезла вболівальників, які перекрикували один одного так, що свисток судді було ледь чути.

17:39 01.03.2019