Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

СПОРТ

Відбувся турнір з настільного тенісу пам'яті Ольги Кирилівни Овчаренко

Ольга Кирилівна Овчаренко… Все її життя пов’язане зі спортом. Провела сотні змагань в районі, возила команди на обласні старти. Працювала інструктором по спорту в спорткомплексі – і з нею не могли зрівнятись титуловані тренери… По 50-60 дітей ходили до Кирилівної на тренування з футболу та настільного тенісу… В тенісі вона була непереможна десь 40 років.

21:09 08.01.2022

АНОНС: Кубок Мера з волейболу

Завтра у спорткомплексі розпочнеться велика спортивна подія – стартує Кубок Мера з волейболу. Давненько до нас не приїжджали кращі команди області: чернігівські Юракадемія і Технолог, Ічня, дуже сильна і набираючи оберти Кудрівка. Чекаємо потужних гостей з Сумщини – Шостку.

14:22 25.12.2021

Фінал шкільного футзального чемпіонату

На завтра прогноз погоди обіцяє дощ, а сьогодні осінні хмари ще не опустились рясною холодною водою на землю – і фінал шкільного футзального чемпіонату зіграли на вулиці.

08:44 13.10.2021

«Активні парки – локації здорової України»

В парку імені Кибальчича – біля спортмайданчика – встановлено інформаційні та навігаційні таблички з QR кодами. Підходиш зі смарфоном, зчитуєш код – і тренуєшся разом з віртуальним тренером. Причому – заняття різної складності, відомі наставники…

17:39 08.10.2021