СПОРТ

Волейбол вища ліга «А»

В суботу, 19 січня, основна команда Сергія Жованика проводила чергову зустріч чемпіонату області з волейболу (Вища ліга «А»). Наші хлопці грали виїзну гру проти одного з найсильніших суперників − ІМК Прилуки.

09:24 21.01.2019

Наші легкоатлети змагались у Броварах

Зимовий чемпіонат Чернігівської області з легкої  атлетики у приміщенні пройшов учора в Броварах. Участь у спортивному заході взяли і легкоатлети Коропщини під керівництвом тренера ДЮСШ Володимира Лучка.

10:23 18.01.2019

Волейбол група «А»

Вчора, 13 січня, розпочалася боротьба за чемпіонство Коропщини з волейболу. Змагання проходили в залі Коропської ЗОШ. За вихід у «Вищу лігу» боролися п’ять команд: Короп ЗОШ, Черешеньки, Радичів, Радичів ЗОШ та Нехаївка.

14:52 14.01.2019

Кубок Мера

В суботу, 12 січня, пройшли традиційні змагання з міні-футболу «Кубок Мера». Цьогоріч змагання проводилися для дітей 2006 року народження і молодших. До Коропа завітали юні гравці із Глухова, Семенівки, Бахмача і Кролевця.

10:50 14.01.2019

Черешеньки-чемпіони!

Напередодні Нового року, в залі Коропської ЗОШ зібралися кращі жіночі команди Коропщини поборотися за чемпіонство з волейболу. Дуже сильною та напруженною була боротьба.

10:20 31.12.2018

Жіночий волейбол

На вихідних пройшли групові ігри жіночого чемпіонату Коропщини з волейболу.

09:47 26.12.2018

Кубок Єдності

Більшість малечі на вихідних сидить біля телевізора, комп’ютера чи телефону. Та є юні спортсмени, які віддаються спорту щодня, навіть на вихідних. Саме таких малих футболістів зібрав у суботу депутат Чернігівської обласної ради Володимир Селянський в КСК «Аполлон». У цей день пройшов традиційний «Кубок Єдності» для найменших футболістів нашого краю. Вісім команд: Короп, Понорниця, Деснянське, Короп 2, Лукнів, Спаське (Сосницький район), Рождественське, Риботин зібралися позмагатися за чемпіонство.

10:09 17.12.2018