СПОРТ

Кубок Коропщини група «Б»

В неділю, 11 лютого, пройшли ігри групи «Б» з міні-футболу «Відкритий Кубок Коропщини». Команда Володимира Гончарова «Лукнів» показала дуже потужну гру, особливо в протистоянні з «Колосом» Атюша. Другі − «Колос», третю путівку в фінал здобула команда ФК «Карасі» Короп.

10:51 11.02.2019

Короп ЗОШ - чемпіони!

9 лютого у світі відзначається день волейболу! Саме 9 лютого 1895 року в американському місті Холіоке, штат Массачусетс, в спортзалі Асоціації молодих християн керівник Молодіжної Християнської Організації з фізпідготовки Вільям Морган вперше продемонстрував нову командну гру в м’яч (волейбол). Саме в цей день, але вже через 124 роки в Коропі пройшли фінальні ігри чемпіонату Коропщини з волейболу серед чоловіків Вищої ліги.

09:56 11.02.2019

Наші силовики здобули «срібло»

У Мені на вихідних пройшов відкритий турнір з жиму штанги лежачи серед школярів. Підопічні Сергія Ткаченка взяли участь у турнірі. Дев’ятикласники Павло Мазний та Олексій Левчик вибороли срібні медалі.

10:00 06.02.2019

Волейбол півфінал

В суботу, 2 лютого, стали відомі чотири команди-фіналісти «Вищої ліги» Коропщини з волейболу.

09:53 04.02.2019

Волейбол група «В»

В неділю визначились полуфіналісти  «вищої ліги» Коропщини з волейболу.

09:54 28.01.2019

Чемпіонат області з футзалу (45+)

Вчора, 26 січня, в КСК «Аполлон» пройшов груповий етап чемпіонату Чернігівської області з футзалу серед ветеранів (вікова категорія 45+).

12:30 27.01.2019

Волейбол школярі (група «В», «Г»)

Сьогодні пройшли чергові ігри чемпіонату Коропщини з волейболу серед школярів. Змагалися в Коропі та Черешеньках. Нам вдалося побувати на обох ігрових майданчиках завдяки Олександру Миснику, який їздив подивитися на гру своїх суперників в півфіналі.

15:23 25.01.2019