Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА

У Коропі презентували унікальну книгу – хрестоматію «Література рідного краю. Чернігівщина»

Сьогодні в арт-просторі  Публічної бібліотеки Коропської громади відбулось знайомство із унікальним виданням, під обкладинкою якого зібрані кращі творчі доробки авторів Чернігівщини. Непересічну в житті Коропа подію відвідали члени творчого клубу «Первоцвіти Коропщини», бібліотекарі, вчителі. Участь у заході взяв Коропський селищний голова Володимир Куніцин.

19:06 07.07.2021

Публічна бібліотека запрошує на презентацію книги   «Література рідного краю (Чернігівщина)»

7 липня, 10:00 Арт-простір Публічної бібліотеки (Короп, вулиця Поштова,1) Познайомитися з цим унікальним виданням було б корисно учителям літератури, історії, краєзнавцям, творчим людям, всім, кому не байдуже чим і ким багатий наш край, кому цікаве літературне життя Чернігівщини та зокрема Коропщини.

10:21 06.07.2021

Автор: Мирослав Дочинець

«Дати потребуючому, як у Божу руку покласти!»  «Що найдорожче для Людини?: на небі − Рай, на землі − Воля!» «Не тягнися за чужим і матимеш досить свого!» «Наш народ − м'якодухий, малокровний, терпеливий, притлумлений безпросвітком, мордований тяжкою працею, прислужливий чужинцям, покірний долі, пану й Богові!» -

13:16 06.05.2021

Книга: Василь Шкляр «Чорний ворон»

«Вертайсь росою»... Завжденний сум оселився в Чорному Воронові після того, як зустрів Її - ту, яка колись присоромила його, бравого офіцера з трьома Георгіївськими хрестами на грудях, устидала тяжко й негадано, розбудивши в ньому приспаний гонор. У Ворона (тоді ще не Ворона, а штабс-капітана Черноусова − перехрестили в армії з Чорновуса) за плечима вже була Омська школа прапорщиків, була війна «за царя і отєчество», потім за «душку Керенського», де він сам напросився до ударного батальйону смерті й не раз ходив попідручки з кістлявою свашкою.

13:05 06.05.2021

Книги – Ірина Тетера: «Київ- Нью Йорк», «Вибір без вибору»

«Колись вони із Сергієм були чудовою парою. Молоді, цілеспрямовані, амбітні. Ліді здавалося, що поруч з коханим  вона зможе все − так надихала її тоді його підтримка. А тепер…тепер вона й сама не розуміла…!

12:16 30.04.2021

23 квітня - Всесвітній день книги та авторського права

Є безліч дат, які відзначаються в Храмі Книг, бібліотеці: професійні, літературні, ювілейні  А завтра, 23 квітня, свято, яке напряму і опосередковано НАШЕ! БІБЛІОТЕЧНЕ! - Всесвітній день книги та авторського права.

08:41 22.04.2021