ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА

Публічна бібліотека запрошує творчих людей подати роботи на конкурс імені Василя Нікітіна

Звертаємось до талановитих, творчих, обдарованих людей Коропщини! Тих, хто пише свої твори українською мовою (у будь якому літературному жанрі ) - у аас є змога гучно заявити про себе і свою роботу. Публічна бібліотека оголошує щорічний літературний конкурс ім.В.Нікітіна. Це унікальна можливість місцевих літераторів або людей, які своїм корінням пов'язані з нашим краєм чи тих, хто довгий час тут проживав і працював - стати почутими, визнаними і отримати ,як комплімент, невеличку матеріальну премію. Багато наших талановитих земляків: поетів, прозаїків, журналістів, краєзнавців стали лауреатами конкурсу ім.В.Нікітіна.

09:15 13.09.2021

«Залишити слід на землі»

Щемний і хвилюючий захід − вечір пам'яті −  відбувся сьогодні в арт-просторі Публічної бібліотеки. Вшановували пам'ять двох великих Жінок, Особистостей Коропщини, літературний вклад яких, в культурну спадщину нашого краю − безцінний.

15:54 11.08.2021

Світлана Матвієнко презентувала нову поетичну збірку

Вихід у світ видання місцевого автора – яскрава подія у житті громади. І «день народження» кожної книжки прийнято святкувати в теплому й дружному творчому колі. Саме таке свято сьогодні відбулося в Арт-просторі Публічної бібліотеки − презентація нової збірки поетеси із Риботина Світлани Матвієнко. Захід зібрав творчих людей із клубу «Первоцвіти Коропщини», працівників Публічної бібліотеки та любителів художнього слова.

19:12 12.07.2021

У Коропі презентували унікальну книгу – хрестоматію «Література рідного краю. Чернігівщина»

Сьогодні в арт-просторі  Публічної бібліотеки Коропської громади відбулось знайомство із унікальним виданням, під обкладинкою якого зібрані кращі творчі доробки авторів Чернігівщини. Непересічну в житті Коропа подію відвідали члени творчого клубу «Первоцвіти Коропщини», бібліотекарі, вчителі. Участь у заході взяв Коропський селищний голова Володимир Куніцин.

19:06 07.07.2021

Публічна бібліотека запрошує на презентацію книги   «Література рідного краю (Чернігівщина)»

7 липня, 10:00 Арт-простір Публічної бібліотеки (Короп, вулиця Поштова,1) Познайомитися з цим унікальним виданням було б корисно учителям літератури, історії, краєзнавцям, творчим людям, всім, кому не байдуже чим і ким багатий наш край, кому цікаве літературне життя Чернігівщини та зокрема Коропщини.

10:21 06.07.2021

Автор: Мирослав Дочинець

«Дати потребуючому, як у Божу руку покласти!»  «Що найдорожче для Людини?: на небі − Рай, на землі − Воля!» «Не тягнися за чужим і матимеш досить свого!» «Наш народ − м'якодухий, малокровний, терпеливий, притлумлений безпросвітком, мордований тяжкою працею, прислужливий чужинцям, покірний долі, пану й Богові!» -

13:16 06.05.2021