Публічна бібліотека запрошує творчих людей подати роботи на конкурс імені Василя Нікітіна

Дата: 13.09.2021 09:15

Фото без описуЗвертаємось до талановитих, творчих, обдарованих людей Коропщини! Тих, хто пише свої твори українською мовою (у будь якому літературному жанрі ) - у аас є змога гучно заявити про себе і свою роботу. Публічна бібліотека оголошує щорічний літературний конкурс ім.В.Нікітіна. Це унікальна можливість місцевих літераторів або людей, які своїм корінням пов'язані з нашим краєм чи тих, хто довгий час тут проживав і працював - стати почутими, визнаними і отримати ,як комплімент, невеличку матеріальну премію. Багато наших талановитих земляків: поетів, прозаїків, журналістів, краєзнавців стали лауреатами конкурсу ім.В.Нікітіна.

Роботи приймаються лише в друкованому вигляді, гарно оформленими.

Буде декілька номінацій: поезія, проза, краєзнавство, фольклор і т.д.

Компетентне жюрі буде розглядати Вашу роботу у заявленому жанрі і об'єктивно оцінювати. Роботи подавайте впродовж місяця (до 25 вересня 2021) включно.

Всі питання можна вирішити, звернувшись в КЗ " Публічна бібліотека" або за тел.2-11-38.

Про підбиття підсумків літературного конкурсу ім.В.Нікітіна буде оголошено додатково.

Традиційно - це справжнє яскраве літературне свято районного маштабу дату і час якого визначимо трохи пізніше. Слідкуйте та приносьте свої твори на конкурс до КЗ " Публічна бібліотека"!