Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА

«Літній дитячий бібліомайданчик «Ромашка» - мрія колективу Публічної бібліотеки

Комунальний заклад «Публічна бібліотека» має цікаву ідею для покращання зовнішнього вигляду громади та культурного і просторового розвитку дітей і молоді. Тому хоче запропонувати програму до бюджету участі «Літній дитячий бібліомайданчик «Ромашка».

09:37 16.04.2021

Книги: «Колгосп тварин», «1984» Джорджа Орвелла

Спробуєм вас переконати: кожна освічена людина має прочитати хоча б одну книгу Джорджа Орвелла − одного з найцікавіших романістів 20-го ст. А хто знайомий з його літературною спадщиною − говорить, що зупинитися на одній книзі − не можливо. Вони перевертають свідомість, яскраво описують реальність. Автор не намагається не прикрашати, не очорнити дійсність − і це дуже цінно і правдиво! Розповідь-притча «Колгосп тварин» принесла автору серйозне визнання, а роман «1984» − світову славу. Ці та інші книги Д.Орвелла є в фонді  КЗ «Публічна бібліотека» і ми радимо своїм користувачам ознайомитись з ними.

16:09 15.04.2021

Книга: «Джерело» Айн Ренд

Ми менше стали читати паперову книгу і більше поринули у світ комп'ютера. Від цього трохи черствіють наші душі, ми розучуємось задушевно спілкуватись , меркнуть запальні вогники в наших очах. Нас поглинає епоха збайдужіння. Цьому можна зарадити. Від цього існують ліки. Дозвольте вам їх запропонувати: світовий бестселер «Джерело», Айн Ренд - авторки знаменитого трикнижжя «Атлант».

10:12 08.04.2021