Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

У Публічній бібліотеці стартував проєкт літературно-мистецьких неділь «Один із нас»

Дата: 20.09.2021 08:10

А розпочала його учасниця творчого клубу «Первоцвіти Коропщини», самобутня поетка і композиторка, професіоналка в сфері дошкільного виховання, благодійниця, чудова жінка, мама і бабуся Антоніна Дмитрівна Гавриленко родом з Оболоння.

Стільки душевності, сердечності, людяності, доброти і теплоти, внутрішнього світла, запалу, енергії випромінювала і дарувала аудиторії Антоніна Дмитрівна, презентуючи свої літературні у музичні таланти.

Це була тепла світла  зустріч − в холодний похмурий день!

І все відступило і відпустило, забулось і загоїлось, стало не важливим, як тільки полився в залу чарівний голос Антоніни Дмитрівни.

Бо то говорила, співала і плакала її душа. Ніжна, чуттєва,небайдужа, зранена, але така ЖИВА!

Емоції присутніх були настільки сильними! Здається такого засідання ТК «Первоцвітів» ми ще не мали.

Антоніна Дмитрівна дивувала, зачаровувала, згадувала і мріяла, рекомендувала, радила , розкривалась, розкривалась, розкривалась всіма гранями своєї душі. А Особистість вона глибока і невичерпна.

Всі присутні  почули, відчули і побачили на власні очі творіння її рук, розуму і серця.

Старт проєкту «Один із нас»  із циклу літературно - мистецьких неділь в арт-просторі Публічної бібліотеки розпочався  з дуже високою планкою і великими сподіваннями на майбутнє.

Кожен мав змогу доторкнутися серцем до творчості Антоніни Дмитрівни і виразить слова вдячності, поваги і надії, що наш задум приживеться .

Проєкт «Один із нас» проходи мите в Публічній бібліотеці кожну другу неділю місяця.

До нових зустрічей!

За інформацією КЗ «Публічна бібліотека Коропської селищної ради»