Податкові новини

За вісім місяців на обороноздатність країни платники Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області за січень–серпень поточного року платниками податків Чернігівської  області сплачено понад 232,4 млн грн військового збору. Це на 33,6 млн грн більше ніж за відповідний період  минулого року.

11:07 18.09.2019

Продаж талонів на пальне не належить до операцій з реалізації пального

Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Чернігівській області інформує платників податків, що операція з реалізації талонів, під час якої не здійснюють фізичну передачу (відпуск, відвантаження) пального, з 01.07.2019 року не належить до операцій з реалізації пального (п.п. 14.1.212 ПКУ).

14:50 17.09.2019

Місцеві бюджети Чернігівщини за рахунок сплачених податків поповнились більш як на 3,7 мільярдів гривень

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області протягом січня-серпня поточного року платниками сплачено понад 3,7 млрд грн податків і зборів.

16:48 16.09.2019

Чернігівська митниця ДФС про підсумки серпня

Чернігівською митницею ДФС у серпні поточного року до державного бюджету перераховано 354, 7 млн грн, до загального фонду бюджету - 350,4 млн грн, до спеціального фонду бюджету - 4,3 млн гривень. Порівняно з серпнем минулого року до бюджету перераховано на 84,1 млн грн або на 19,2 відс. менше.

11:01 13.09.2019

Нові бюджетні рахунки для сплати податків і зборів вводяться з 1 жовтня

Державною казначейською службою України на виконання п.3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно – цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

12:36 12.09.2019

Від платників податків Чернігівщини протягом восьми місяців надійшло понад 10 мільярдів гривень податків, зборів та єдиного внеску

За вісім місяців поточного року від платників податків Чернігівської області бюджети усіх рівнів отримали майже 7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

12:30 12.09.2019

Імпортували пальне до реєстрації платником акцизного податку. Чи потрапить обсяг пального до СЕАРП та СЕ?

Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області, обсяг ввезеного на митну територію України пального, за який сплачено акцизний податок, автоматично вноситься до облікової картки платника в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту (далі – СЕАРП та СЕ) відповідно до поданої до контролюючих органів митної декларації (у тому числі тимчасової).

11:15 10.09.2019

Чернігівська митниця ДФС: Про боротьбу з контрабандою  та порушеннями митних правил

Протягом січня-серпня поточного року за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 855 справ про порушення митних правил (далі – ПМП), загальною вартістю предметів ПМП – понад 3,2 млн грн (за січень-серпень 2018 року – 1387 справ про ПМП на суму близько 16 млн грн).

16:15 09.09.2019

За недотримання законодавства порушникам доведеться сплатити понад 2 мільйони гривень штрафних фінансових санкцій

На Чернігівщині 1715 суб’єктів  господарювання мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Загалом діючих ліцензій 4769, в тому числі: на алкогольні напої − 2750 , на тютюнові вироби −  2019.

14:13 09.09.2019