Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Новини Пенсійного фонду

Про порядок виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань у 2022 році

Урядом затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 №540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», яка передбачає порядок виплати з державного бюджету разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

15:47 23.05.2022

Пенсійний фонд збільшив кількість послуг, які надаватимуться за допомогою онлайн сервісів

В умовах війни отримання послуг онлайн є дуже актуальним. Пенсійний фонд України розширив кількість послуг з пенсійних питань, питань соціального страхування, які можна отримати не виходячи з дому та не звертаючись особисто до фахівців  сервісних центрів.

12:43 13.05.2022

До уваги пенсіонерів!

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області повідомляє, що нарахування пенсій та їх фінансування у березні та квітні 2022 року проведено своєчасно та в повному обсязі.

08:05 03.05.2022

УВАГА!

Оновлено телефони гарячих ліній відділів обслуговування громадян (сервісних центрів) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

16:54 02.05.2022