Новини Пенсійного фонду

• (044)  281-08-70
  • (044)  281-08-71

• info@pfu.gov.ua

Пенсійний калькулятор: нові можливості електронного сервісу

Сервіс «Пенсійний калькулятор» за час свого існування отримав чимало прихильників, адже дозволяє майбутнім пенсіонерам оцінити розмір своєї майбутньої пенсії за віком. Також за допомогою “Пенсійного калькулятора” можна порахувати наявний страховий стаж людини (при введенні всіх необхідних даних за трудовою книжкою за періоди до 01.01.2004) та визначити вік виходу на пенсію з урахуванням ймовірно набутого стажу (60, 63 чи 65 років).

16:30 02.09.2024

Особливості зарахування до страхового стажу періодів навчання до 1 січня 2004 року

Періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (тобто до 01.01.2004), зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше (стаття 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»).

10:57 20.08.2024

Запитуєте – відповідаємо

Чи може колишній військовослужбовець, який не є пенсіонером, отримати разову грошову виплату до Дня Незалежності України, якщо посвідчення учасника бойових дій видано після 1 серпня 2024 року?

10:54 20.08.2024

Запитуєте – відповідаємо

Як застрахованій особі переглянути е-лікарняний на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України?

10:04 15.08.2024

Оформлення онлайн-заяви на отримання пільг на житлово-комунальні послуги для ветеранів війни

Оформлення пільг на житлово-комунальні послуги для ветеранів війни нині є актуальною потребою. Адже ветерани часто можуть перебувати на реабілітації після отримання бойових поранень,  чи бути безпосередньо на полі бою, виконуючи службові обов’язки, у зв’язку з чим не мають можливості  особисто відвідувати сервісні центри державних установ, зокрема й ПФУ.

12:56 12.08.2024

Маломобільні пенсіонери можуть отримати послуги Пенсійного фонду України за місцем проживання

Обслуговування громадян органами Пенсійного фонду України здійснюється стаціонарно – у сервісних центрах Фонду, на віддалених робочих місцях в територіальних громадах, центрах надання адміністративних, соціальних послуг, інших приміщеннях та дистанційно – шляхом надання електронних послуг через вебпортал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua/ або за допомогою мобільного застосунку «Пенсійний фонд»

12:45 12.08.2024