Новини Пенсійного фонду

Пенсії на карантині

Уряд постановою від 17.06.2020 № 500 продовжив дію карантину до 31 липня. А це означає, що фізичний доступ українців до отримання певних адмінпослуг досі обмежено.

10:44 15.07.2020

Пенсії підвищили

З 1 липня проведені перерахунки пенсій для 281,2 тис. пенсіонерів області. Середній розмір підвищення становить для цивільних пенсіонерів - 38,81 грн, для війкових - 120.87 грн. Перераховані пенсії виплачуватимуться пенсіонерам у визначену їм дату, починаючи з 4 липня.

11:22 14.07.2020

Увага! Режим роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області змінюється

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, режим роботи структурних підрозділів  Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області ЗМІНЮЄТЬСЯ:

08:16 24.06.2020

До уваги роботодавців! Є можливість допомогти своїм працівникам.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області  запрошує роботодавців надати до Пенсійного фонду України, через вебпортал електронних послуг  (https://portal.pfu.gov.ua/), відскановані копії трудових книжок працівників, які перебувають на даний час у трудових відносинах з вашою установою.

16:45 18.06.2020

Пенсіонери можуть сплатити «комуналку» телефоном без комісії

Держава пропонує варіанти дистанційних послуг, щоб убезпечити найбільш вразливі категорії населення від небезпечного вірусу і закликає громадян, які одержують пенсію або соціальну грошову допомогу через банківські установи, дистанційно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги. До того ж віднедавна з’явилася можливість зробити це не тільки через мережу Інтернет, а й за телефоном.

10:23 19.05.2020