Новини Пенсійного фонду

Доплати до пенсії одержать 88 тисяч 100 непрацюючих громадян області

В області проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку з підвищенням із січня 2021 року показника мінімальної заробітної плати в Україні, визначеної Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» (6000 грн). Підвищені пенсії отримають 88,1 тис. непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років і мають страховий стаж: чоловіки – 35 років, жінки – 30 років, мінімальна пенсія становить 2400 грн.

16:37 11.01.2021

ПАМ’ЯТКА застрахованої особи для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ

«Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

11:25 22.12.2020

З 1 грудня відбувся перерахунок пенсій

З першого грудня у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом, в області проведений перерахунок пенсій для 281 тисячі осіб. В результаті збільшено розмір пенсій для 177 тисяч 100 осіб. Середній розмір підвищення становить 37,8 гривень. Про це повідомив  начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

15:26 07.12.2020

Родинам загиблих добровольців нададуть адресну допомогу

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про надання членам сімей учасників добровольчих формувань, загиблих на сході України, адресної допомоги до соціальних виплат (пенсії або допомоги) із розрахунку, що розмір виплат одному члену сім'ї має становити не менше як 7800 грн, на двох і більше членів сім'ї -  не менше як 6100 грн кожному.

12:01 13.11.2020