Наш земляк – Герой України

Указом Президента України молодшому сержанту Андрію Головку присвоєне звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка»

17:18 22.11.2023

Сьогодні Коропську громаду відвідала делегація благодійників із Нідерландів. Гості давно співпрацюють із Володимиром Соколом (Благодійний фонд «Крапка відліку»)

У Коропі гості  зустрілись із головою громади Володимиром Куніциним та колективом відокремленого підрозділу ЧОО Товариства Червоного Хреста, відвідали хаб ТЧХ, відкриття якого вже незабаром відбудеться, Центр дитячої та юнацької творчості й Цифровий освітній центр, що діє при закладі позашкілля.

16:53 22.11.2023

Знову важка втрата

Від тяжких ран, отриманих під час бойового завдання на Донецькому напрямку, відійшов у вічність Сергій Лисюк.

12:07 22.11.2023

21 листопада відзначається День Гідності та Свободи

У цей день ми вшановуємо мужність та патріотизм наших співгромадян, які боролися та нині борються за свободу. Цей день присвячений людям, які вийшли на майдан Незалежності у 2004-му; та у 2013–2014-му, відновлюючи своє право на гідність та незалежність, утверджуючи своє прагнення жити за принципами демократичного, правового, цивілізованого  світу.

10:11 21.11.2023

Відтепер відділення поліції №1 (смт Короп) Новгород-Сіверського РВП ГУНП очолює полковник поліції Роман Солохненко

Нового керівника особовому складу сьогодні, 20 листопада, представив начальник Новгород-Сіверського районного відділу поліції ГУПН в Чернігівській області полковник поліції Ігор Богдан.

11:55 20.11.2023