Шановні працівники сільського господарства, ветерани галузі!

Дата: 19.11.2023 08:52

Щиро вітаємо вас з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Сільське господарство – одна з найдавніших і найважливіших сфер людської діяльності, яка важлива сьогодні і буде важлива завтра.

Господарювати на землі ­­ –  це не робота, не професія, це стан душі і покликання.

Під час війни наші трудівники та дбайливі господарі продовжують щодня своїм розумом, серцем та невтомними руками зберігати нашу благодатну ниву, даруючи кожному з нас запашний хліб і до хліба.

Дякуємо керівникам сільгосппідприємств за ваш професіоналізм, підтримку села і вагомий внесок у розвиток аграрного сектору економіки громади.

Дякуємо за працю всім хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, і всіх, хто віддано трудиться на землі.

Уклін нашим землякам, трудова сторінка життя яких була пов’язана з цією нелегкою галуззю.

Родинного щастя, добра і Перемоги вам, шановні трудівники!

Хай щедро і рясно колоситься нива, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються!