Дата: від до Скинути

Пожежні підрозділи громади отримали суттєве матеріальне поповнення на 25 тисяч доларів

Комплекти бойового одягу, мотопомпи, спеціалізоване взуття та рукавиці, вогнегасники й аптечки, пожежні рукави, драбини та інші необхідні під час гасіння пожеж речі отримали сьогодні 5 місцевих пожежних команд, що працюють у нашій громаді в Атюші, Рождественському, Шабалинові, Нехаївці й Оболонні

15:26 06.12.2023

На будівлі Риботинського навчально-виховного комплексу встановили пам’ятні дошки загиблим односельцям Петру Торшину та Миколі Качурі

Сьогодні  відбулась церемонія відкриття меморіальних дощок на честь наших земляків, жителів Риботина – Петра Торшина і Миколи Качури –  які віддали життя за Україну в боротьбі з російськими ворогом.

14:15 06.12.2023

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби! Наші захисники! Щиро вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

Збройні Сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників і захисниць, які є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.

08:38 06.12.2023

Пишаємося нашим земляком-оборонцем!

Днями на ім’я голови громади надійшов Лист-подяка від командира однієї з військових частин Сухопутних військ ЗСУ, військовослужбовці якої перебувають у зоні бойових дій, відбиваючи ворожу навалу.

15:14 05.12.2023

5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера

Це день тих, хто присвятив частину свого життя добрим справам. Це день тих, кому яким небайдужа доля України та людська біда, хто завжди готовий прийти на допомогу іншим, не шкодуючи своїх сил, енергії, грошей та часу.

09:39 05.12.2023

Коропський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав благодійну допомогу від асоціації «Medicos Del Mundo»  (Лікарі Світу) – 5 телевізорів для проведення санітарно-освітньої роботи

12:42 04.12.2023

Про розчищення доріг від снігу: коментар голови громади Володимира Куніцина:

Хочу проінформувати жителів громади, що в наявності селищної ради є 5 одиниць техніки, яка в зимовий період може чистити сніг. Населених пунктів у нас – 50. Розчистити всі шляхи — справа не одного дня. Як мінімум ми працюємо над цим 3 дні, і це якщо все добре, якщо є достатньо людей, не ламається техніка… А в цьому році ще й дороги обласного значення, які підпорядковуються обласним службам, на жаль, не були  прочищені – і це теж частково лягло на плечі нашої громади.

13:07 30.11.2023

Коропська селищна рада отримала паливні талони для генераторів за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)»

Минулого року в рамках цього проєкту були отримані генератори. Щиро вдячні за надану допомогу та підтримку!

12:14 30.11.2023

Допомога від Фонду Міжнародної Солідарності

Фонд Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та/або допомагають внутрішньо переміщеним особам.

10:44 28.11.2023