Презентували план реагування на Регіональному форумі

Вчора команда Коропської селищної ради у складі голови Володимира Куніцина, начальника відділу економіки, інвестицій та інноваційного розвитку Юлії Прохоренко та головного спеціаліста сектору інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій з громадськістю Олени Лебідь взяла участь у Регіональному форумі Чернігівської області «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку». Його провів Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» в рамках реалізації проєкту за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та Уряду Канади.

09:56 15.12.2023

У Коропі вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції

На знак вшанування подвигу всіх, хто ціною власного життя та здоров'я зупиняв ядерну катастрофу та врятував світ, вчора відбулась хвилина мовчання та церемонія покладання квітів до пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи.

08:22 15.12.2023

Коропська громада починає розробку Програми вдосконалення послуги водопостачання та водовідведення в рамках співпраці з Програмою DOBRE

Сьогодні за участі голови громади Володимира Куніцина та консультанта Програми DOBRE Володимира Мережка відбулось перше засідання робочої групи з розробки Програми удосконалення послуги централізованого водопостачання та водовідведення (каналізації).

14:45 13.12.2023

Голова громади Володимир Куніцин був запрошений на засідання Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Сьогодні в Комітеті відбудуться Консультації щодо положень проекту Закону України про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

15:17 08.12.2023

У Коропі відкрили сучасний Соціальний центр Товариства Червоного Хреста

Сьогодні відбулось урочисте відкриття Соціального центру Відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України на Коропщині.  Розташований він по вулиці Незалежності, поблизу будівлі санстанції.

21:14 07.12.2023

Відзначили День місцевого самоврядування

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування – свято тих,  хто забезпечує функціонування держави на рівні громад.   Напередодні професійного свята в стінах Коропської селищної ради відбулось урочисте зібрання.

08:57 07.12.2023

Про засідання виконавчого комітету 6 грудня

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин провів чергове – 30-те в цьому році – засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради, де були опрацьовані 13 загальних питань та блок питань по лінії відділу-служби у справах дітей.

18:57 06.12.2023

Пожежні підрозділи громади отримали суттєве матеріальне поповнення на 25 тисяч доларів

Комплекти бойового одягу, мотопомпи, спеціалізоване взуття та рукавиці, вогнегасники й аптечки, пожежні рукави, драбини та інші необхідні під час гасіння пожеж речі отримали сьогодні 5 місцевих пожежних команд, що працюють у нашій громаді в Атюші, Рождественському, Шабалинові, Нехаївці й Оболонні

15:26 06.12.2023