21 листопада відзначається День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 10:11

У цей день ми вшановуємо мужність та патріотизм наших співгромадян, які боролися та нині борються за свободу. Цей день присвячений людям, які вийшли на майдан Незалежності у 2004-му; та у 2013–2014-му, відновлюючи своє право на гідність та незалежність, утверджуючи своє прагнення жити за принципами демократичного, правового, цивілізованого  світу.

Сьогодні в  Коропі біля Меморіалу Героям Небесної сотні та воїнам АТО відбувся меморіальний захід, участь у якому взяли військовослужбовці, представники селищної ради та будинку культури.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто в боротьбі за волю і незалежність України не дожив до сьогоднішнього дня.

До Меморіалу поклали квіти.

Пам’ятати про Героїв Небесної Сотні та  всіх, хто віддав своє життя за ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, її суверенність та незалежність — наш спільний обов’язок…

За посиланням – Інформаційно-методичні матеріали Українського інституту національної пам’яті до Дня Гідності та Свободи