Днями до Коропської громади завітав відомий журналіст Петро Антоненко

Дата: 21.11.2023 11:32

У Публічній бібліотеці з гостем зустрілись члени творчого клубу «Первоцвіти Коропщини» та інші поціновувачі літератури й мистецтва.

Петро Антоненко ­– засновник і редактор двох обласних газет (суспільно-політичної «Світ-інфо» та літературно-мистецької «Струна»), член Національної спілки журналістів України, просвітянин, прозаїк, бард, лауреат міжнародної премії журналістики ім. В. Стуса та літературних премій, автор чотирьох книг.

У Коропі він презентував газети, які редагує, та подарував усім охочим по примірнику.

Протягом творчої зустрічі Петро Антоненко декламував поезію, читав прозу, виконував пісні – як бардівські, так і на слова Ліни Костенко і Світлани Коробової.

А також представив книгу прози та поезії «Вечірнє танго», яка побачила світ зовсім недавно.