До уваги жителів громади

У Коропській амбулаторії загальної практики - сімейної медицини працює пункт щеплення від COVID-19

10:09 03.10.2022

Оголошення

Якщо вам потрібна картопля, ви можете заготовити скільки вам потрібно. Фермерське підприємство надасть вам таку можливість. Картопля повністю безкоштовно, ваша праця і бажання. Попереду зима,перегляньте свої запаси, і якщо є така потреба, то звертайтесь до селищної ради.

13:45 01.10.2022

Шановні жінки з неповнолітніми дітками Коропської громади, які мають статус ВПО, або є постраждалими (проживали якийсь час в зоні активних бойових дій)

ГО «Асоціація демократичного розвитку» запрошує вас до участі в проєкті гуманітарної та психосоціальної підтримки жінок з дітьми.

13:52 19.08.2022

Оголошення

про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки  нежитлового приміщення по вул. Поштова,1, смт Короп, Новгород-сіверський район, Чернігівської обл., що відбувся 03 серпня  2022 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному вебсайті Коропської селищної ради від 20.07. 2022 року.

15:32 05.08.2022

Оголошення

«АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі – АТ «ОТКЕ») на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджено наказом Мінрегіону 05 червня 2018 №130 (надалі – Порядок), інформує споживачів про намір зміни тарифів на послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води (за наявності), які надає АТ «ОТКЕ».

14:11 25.07.2022

Оголошення

про результати  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки  нежитлової будівлі по вул. Кудрата Суюнова , 99, с. Будище,  Новгород-Сіверський район, Чернігівська обл., що відбувся 21 липня  2022 року, згідно оголошення розміщеного на офіційному вебсайті Коропської селищної ради від 05.07. 2022 року.

10:05 21.07.2022