Оголошення

УВАГА! Грошова допомога вразливим переселенцям та населенню, яке постраждало від війни

3 та 4 листопада у Коропі Благодійний фонд «Право на захист» буде проводити збір заявок на отримання фінансової допомоги від Агентства ООН у справах біженців за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні.

13:21 31.10.2022

До уваги жителів Коропа!

Перед настанням зими час подбати про запаси скрапленого газу. Тому з метою формування  замовлення, Коропська селищна рада збирає потребу щодо необхідних об’ємів скрапленого газу.

09:55 26.10.2022

Шановні донори Коропщини!

Запрошуємо вас завтра, 26 жовтня (середа) з 8:30 до 11.00 здати кров для ЗСУ у відділенні переливання крові КНП «Коропська ЦЛ»

16:04 25.10.2022

Коропська селищна рада повідомляє про початок роботи над проєктом Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Коропської територіальної громади на 2023 рік

Пропозиції приймаються протягом 15 днів з моменту оголошення відділом економіки, інвестицій та інноваційного розвитку Коропської селищної ради в паперовому вигляді за адресою (16200, смт. Короп, вул. Кибальчича,буд.1) або на електронну адресу kpotg-ekonomika@ukr.net .

16:21 24.10.2022

Аварійні відключення електроенергії

АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» повідомило про аварійні відключення електроенергії в цей час у ряді сіл нашої громади (Галичівка, Лебедин, Нехаївка, Нориця, Рижки, Рождественське, Синявка, Шабалинів).

12:43 23.10.2022

Шановна громадо!

Ворог продовжує знищувати об'єкти енергетики по всій країні.  Через це по всій Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії.

09:18 20.10.2022

Про видачу благодійної допомоги

Протягом останнього тижня Коропська селищна рада отримала від благодійної організації 67 тонн благодійної допомоги. Дві перші партії вже доставлено до старостинських округів громади. Також буде розпочата видача продуктових пакетів жителям смт Короп з розрахунку 1 ПАКУНОК НА 1 ДОМОГОСПОДАРСТВО.

17:02 13.10.2022

Інформація для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відділ соціального захисту населення Коропської селищної ради 08.09.2022 року уклав договір з аптекою «Подорожник». У цій аптеці, згідно з Програмою по наданню пільги на медичне обслуговування мешканців громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2022-2024 роки, потерпілі внаслідок аварії на ЧАЕС можуть безкоштовно отримати ліки за рецептом лікаря.

15:18 06.10.2022