ТЕРМІНОВО

Відповідно до звернення Головного управління ДПС у Чернігівській області інформуємо про необхідність виконання податкового обов’язку щодо сплати податків

16:24 02.03.2023

До уваги бджолярів та фермерів!

З метою обговорення вимог законодавства щодо застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, заходів щодо профілактики отруєння бджіл та механізмів установлення факту отруєння бджіл Мінагрополітики ініціювало проведення форуму на тему: «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин», який відбудеться 02 березня 2023 року о 14 год. 00 хв. у форматі Zoom-конференції.

15:13 24.02.2023

Шановна громадо!

Сьогодні – у вечірній час – на рідну Коропщину повертається востаннє наш Захисник – ВОЛОДИМИР ЄРОШЕНКО із Синявки.

11:15 22.02.2023

Щодо включення підприємств до переліку об’єктів критичної інфраструктури

Коропська селищна рада доводить до відома інформацію про те, що Міністерство аграрної політики та продовольства України здійснює прийом заявок від підприємств для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури.

11:42 20.02.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Отримали допомогу – у гарному стані жіночі куртки та легкий одяг. Можна отримати в селищній раді. Будь ласка, звертайтеся. Знову дякуємо за надану допомогу нашій землячці Анастасії Ліндеман!

11:53 16.02.2023