Оголошення

Коропська селищна рада на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджено Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України 05 червня 2018 року № 130 (надалі - Порядок), інформує споживачів про намір здійснити встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які надає АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі – АТ «ОТКЕ»).

14:26 18.11.2021

Про проведення конкурсів з призначення управителя багатоквартирного будинку

Організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконання обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління регулюються Законом України від 14.05.2015 №417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»

08:48 17.11.2021

КОНКУРС з відбору кращих інвестиційних проєктів/бізнес-ідей «Invest-UP.CN»

09:39 15.11.2021

На Чернігівщині триває конкурс стартапів 2021

Агенція регіонального розвитку Чернігівської області оголосила «Конкурс стартапів 2021». До участі запрошуються фізичні особи від 18 років, фізичні особи-підприємці, юридичні особи або групи осіб. Реєстрація триває до 30 листопада.

10:16 11.11.2021

Оголошення

Коропська селищна рада ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ ВОДІЯ (з правом керування трактором Т-150К з посвідченням категорії А2)

12:56 03.11.2021