Оголошення для внутрішньо переміщених осіб

У наявності залишились 3 шафи, які можуть бути надані вам у тимчасове користування (це частина благодійної допомоги, отриманої завдяки участі селищної ради в проєкті «Зміцнення громадської довіри», що виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (компанія, що виконує проєкт – Chemonics int.).

16:08 30.01.2023

Увага!

У зв’язку з ремонтними роботами сьогодні протягом дня можливі перебої з водопостачанням по вулицях

08:29 30.01.2023

До уваги сільгоспвиробників!

Щоб оцінити попередні плани сільгоспвиробників та спланувати ефективну роботу, Міністерство аграрної політики та продовольства України проводить опитування щодо підготовки до весняної посівної кампанії 2023 року.

14:12 27.01.2023

До уваги суб'єктів господарювання: відбудеться олайн нарада з питань реєстрації податкових накладних

У зв’язку з внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» Головне управління ДПС у Чернігівській області проводить роз’яснювальні заходи для платників податків.

09:52 05.12.2022

Обласна Програма індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» відновила свою діяльність

Жителі громади знову мають можливість отримувати довгострокові пільгові кредити для будівництва, добудови, реконструкції, капітального ремонту, придбання, інженерного забезпечення житла, а також придбання сільськогосподарської техніки.

16:57 30.11.2022