Оголошення

Запрошення на додаткову інформаційну сесію PEARL

Команда програми PEARL організовує для потенційних учасників з громад Чернігівської області додаткову інформаційну сесію, яка відбудеться 5 липня 2023 року о 16:00 в онлайн форматі.

16:35 29.06.2023

Умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження  з  побутовими відходами на території Коропської об’єднаної територіальної громади:

Коропська селищна рада  оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з поводження з   побутовими відходами на території Коропської селищної ради.

08:26 29.06.2023

Інформація щодо запуску ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ ДЛЯ РАННЬОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТА ДОБРОБУТУ (PEARL)

Повідомляємо, що у зв’язку з запуском нового Проекту PEARL, для всіх зацікавлених учасників команда Global Communities 21 червня 2023 року о 16:00 проведе інформаційну сесію, під час якої детально проінформує про умови грантового конкурсу для бізнесу та надасть відповіді на запитання учасників.

14:09 20.06.2023

Оголошення про грантовий конкурс для підтримки бізнесу програми PEARL

Пілотний проєкт для раннього відновлення та добробуту — це 6-місячна програма з бюджетом майже 600 тис. дол. США, що виконується та фінансується міжнародною організацією Global Communities (Глобал Ком’юнітіз) в Україні.

16:58 19.06.2023

Оголошення

До нас звернувся підприємець із Кролевця, який закуповує квіти бузини – 9 грн/кг. Можливо, така можливість заробити додаткові кошти для родини буде вам цікавою.

09:13 08.06.2023

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Філія «Корюківське лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»(код філії ЄДРПОУ  44935966, юридична, поштова і фактична адреса філії: 15300, Чернігівська обл., Корюківський район, м. Корюківка, вул. Індустріальна, буд. 40, код ЄДРПОУ ДП «Ліси України»  44768034, юридична, поштова і фактична адреса ДП «Ліси України»   - 01601, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9А) повідомляє про намір отримати дозвіл на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами об’єктів за адресами: 15331, Чернігівська область, Корюківський район, смт Холми, вул. Миколи Мисника, буд. 1.

08:34 07.06.2023