В Чернігові відбулися відбірні змагання VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві

Дата: 25.06.2019 10:50

Фото без опису20 червня на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігів відбулися відбірні змагання VІI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві, що проживають в Чернігівській області, і в яких, незважаючи на вади здоров’я, не згас вогник і жага до перемоги.

Головна їх  мета: залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній  реабілітації, цілеспрямованість у подоланні особистих фізичних меж, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Змагання проводилися з шести видів спорту: армспорту та гирьового спорту серед чоловіків, бомбаскету, дартсу, шахів та настільного тенісу серед жінок і чоловіків. Було розіграно 51 комплект нагород,переможці та призери змагань отримали дипломи, медалі та кубки.

Азарт та завзяття інколи били через край. Кожен прагнув перемоги для себе та своєї команди. Неможливо було залишатися байдужими, дивлячись на учасників та переможців змагань, які, незважаючи на певні вади здоров’я, силою духу боролися за перемогу. Численні уболівальники стали свідками небувалих емоцій учасників змагань, серед яких не було переможених, а всі були переможцями.

Команда Бахмацького відділення здобула 7 медалей, в тому числі 2 золоті, 2срібні і 3 бронзові.

Як завжди не було рівних 68-річному Миколі Журавлю з м. Батурин у гирьовому спорті, який не тільки підняв 16- кілограмову гирю 101 раз , але й установив абсолютний рекорд всіх попередніх обласних спартакіад – жоден учасник  за сім попередніх років не зміг підняти 16-кілограмову гирю  навіть 50 раз.

Також золоту медаль з бомбаскету (кидання м'яча в баскетбольне кільце сидячі) завоював Володимир Манірко з м. Борзна.

Призерами спартакіади також стали Микола Туз (м. Бахмач) з шахів, Валентина Трухан (с. Кинашівка Борзнянського району) з настільного тенісу, Сергій Лукін (м. Борзна) з дартсу та бомбаскету, Микола Журавель з бомбаскету.

Переможці обласних відбірних змагань у складі команди Чернігівської області візьмуть участь в фінальних змаганнях VІI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», які пройдуть  у вересні в м. Ужгород.

Микола Литвин, начальник Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)