Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Центр зайнятості

Онлайн-послуги для роботодавців – електронний кабінет

Послуги служби зайнятості стають більш доступними завдяки впровадженню нових сучасних сервісів. Один з них – електронний кабінет роботодавця. Фактично це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого можна отримати за допомогою комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

11:54 22.03.2019

Ще не пізно пройти профтест

За даними експертів, близько половини випускників працюють не за фахом, а кожен третій змушений змінювати професію одразу після закінчення навчального закладу.

14:53 20.02.2019

Центр зайнятості запрошує на День відкритих дверей

Коропська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості запрошує учнівську молодь та випускників навчальних закладів відвідати День відкритих дверей центру зайнятості, який  проходитиме  19 грудня  2018 року  з 14:20.

09:13 17.12.2018

До уваги людей з інвалідністю

В рамках Декади зайнятості для людей з інвалідністю та з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю 5 грудня 2018 року в Коропській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбудеться День відкритих дверей для осіб з інвалідністю за участю представників соціальних партнерів.

16:46 29.11.2018

Офіційне працевлаштування - захист працюючого

З метою підвищення обізнаності шукачів роботи про негативні наслідки неофіційного працевлаштування в центрах зайнятості проводяться профінформаційні семінари для безробітних громадян.

10:07 12.11.2018

Онлайн профорієнтація від служби зайнятості

Послуги служби зайнятості стають ще доступнішими. Якщо Ви плануєте свій професійний шлях або не можете визначитися з вибором професії, у нагоді стане онлайн-платформа державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар'єри.

10:02 12.11.2018

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ

Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій. Метою впровадження електронних сервісів у діяльність ДСЗ є надання якісних послуг населенню та роботодавцям.

10:36 17.08.2018

Професійне навчання за сприянням служби зайнятості

Щоб стати затребуваним на ринку праці, потрібно бути майстром своєї справи. В наш час диплом без знань нічого не вартий. Професіоналізм – вимога будь-якого сучасного роботодавця до працівника. Зважаючи на ці тенденції, служба зайнятості пропонує безробітним професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації під гарантоване працевлаштування за однією із понад ста професій абсолютно безкоштовно.

10:34 18.07.2018

Гранти на розвиток самозайнятості та підприємництва для ВПО, учасників АТО та їх сімей, місцевих мешканців (Чернігівська область)

Громадська організація «Асоціація демократичного розвитку» в якості виконавчого партнера розпочинає реалізацію Проекту МОМ  «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні»,

08:36 04.06.2018

До уваги громадян!

З метою поширення нових форм та методів роботи Служба зайнятості презентує  громадянам інноваційні розробки на основі сучасних онлайн-технологій та дистанційних форм обслуговування клієнтів, а саме два мобільних онлайн-додатки для системи Android.

08:30 29.05.2018