Україна збирає Армію дронів

Щоб посилити українську армію та зберегти життя тисяч військових, Генштаб ЗСУ, Міністерство цифрової трансформації, Держспецзв'язку та UNITED24 розпочинають проект «Армія дронів»

09:16 18.08.2022

Шановні будівельники! Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Ваше покликання – творити, дарувати людям затишок та комфорт. Попереду у вас велика та складна робота. Адже Україну потрібно відновлювати, розбудовувати, повертатися до звичного життя... Держава дуже потребує ваших знань та вмінь. З почуттям глибокої вдячності за неоціненну працю від щирого серця бажаємо вам і вашим близьким здоров’я, достатку та миру!

11:45 14.08.2022

Сьогодні – монета, а завтра – ракета!

Зробіть свій внесок у перемогу, навіть якщо це лише 10 копійок. Зараз у країні 14 мільярдів монет, які можуть перетворитися на потужну зброю та посилити нашу армію.

15:36 12.08.2022

З Днем молоді!

Цьогоріч ми вперше відзначаємо цю дату разом з усім світом у Міжнародний день молоді — 12 серпня. В умовах воєнного стану цей день важко назвати святом, але це ще одна нагода сказати «Дякуємо» молодим оборонцям нашої держави та підтримати молодь, яка щодня разом з усім народом України наближає перемогу над російським агресором.

10:26 12.08.2022

Вчора ввечері у Риботині за ініціативи голови громади відбулись збори жителів вулиці Дворцової

Участь у зборах взяв староста та представники Комісії з питань унормування назв географічних об’єктів, об’єктів топоніміки населених пунктів Коропської селищної ради.

17:01 11.08.2022

Якщо вулицю перейменували: що робити?

У понеділок стартував збір пропозицій щодо нових назв вулиць та провулків Коропа, які підлягають перейменуванню (деталі тут https://koropska-gromada.gov.ua/news/1659964891/)

12:41 10.08.2022