Каштани  – на ЗСУ

Майже 700 кілограм каштанів на суму 2 786 гривень зібрали вранці перед початком роботи   працівники селищної ради.

14:43 26.09.2022

З Днем позашкілля!

Шановні працівники та вихованці закладів позашкільної освіти! Щиро вітаємо вас зі святом - Днем позашкілля!

09:45 25.09.2022

Як отримати грант від держави: у Коропі розповіли про особливості урядової програми «єРобота»

Семінар-консультацію на цю тему провели сьогодні представники Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області, Департаменту агропромислового розвитку ОДА, обласного центру зайнятості та «Ощадбанку».

14:44 22.09.2022

В останню путь провела Коропщина свого Захисника – Павла Медведя з Атюші, який віддав життя за Україну

Вчора ввечері, коли земляки вийшли зустріти свого Героя, небо ридало рясною зливою…А сьогодні, в ту мить, коли люди зібралися біля хати Павла, щоб провести його, із неба над Атюшею на землю впали прощальні краплі-сльози…

19:01 19.09.2022