Відтепер медики відзначатимуть професійне свято 27 липня

Дата: 14.06.2023 08:51

Фото без описуВ Україні змінюють дату святкування Дня медичного працівника. Відтепер професійне свято медиків відзначатимуть 27 липня, а не в третю неділю червня.

Про це йдеться в указі Президента України, офіційно оприлюдненому вчора.

«Ураховуючи значення сфери охорони здоров’я та внесок її працівників у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, засвідчуючи відданість медичних працівників справі надання медичної допомоги, збереження здоровʼя та рятування людських життів, на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоровʼя України постановляю: установити в Україні професійне свято працівників сфери охорони здоровʼя – День медичних працівників, яке відзначати щороку 27 липня», – вказано в документі.

Указ Президента України від 3 червня 1994 року № 281/94 «Про День медичного працівника», відповідно до якого професійне свято медиків відзначалося у третю неділю червня, визнається таким, що втратив чинність. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

За самовіданну працю і зусилля для збереженні здоров’я і життя ми вдячні нашим медикам щоденно! А відтепер з професійним свято вітатимемо їх  27 липня.