Старости Коропської ОТГ прийняли присягу

30 травня відбулася дев’ята сесія Коропської селищної ради, яку злагоджено та організовано провів її голова Віктор Журавель. У роботі засідання взяли участь депутати обласної ради Володимир Селянський та Микола Мисник, голова районної ради Михайло Мазуренко, заступники голови селищної ради Василь Кравченко та Олег Мельоха, члени виконавчого комітету, працівники виконавчого апарату Коропської селищної ради, представники засобів масової інформації.

15:39 30.05.2017

Поточний ремонт доріг комунальної власності

Завдання поточного ремонту доріг та інших дорожніх робіт полягає у підтриманні їх транспортно-експлуатаційних якостей шляхом усунення пошкоджень, що виникли в процесі експлуатації, а також у постійному догляді за дорогою, шляховими спорудами та смугою відводу, утриманні їх у чистоті і порядку, виявленні перешкод дорожнього руху та забезпечення їх усунення.

15:43 29.05.2017

Творчий звіт Краснопільського будинку культури

27 травня у Краснопільському сільському будинку культури відбувся  творчий звіт «Хай повниться піснями Україна, хай буде мир і злагода в серцях».В програмі звучали пісні та вірші про нашу батьківщину Україну, авторські вірші про захисників України,

11:35 29.05.2017

Пролунав останній дзвоник для випускників 2017 року

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цієї весни прощавай школі сказали 34 випускники селища Короп, усього ж навчальний рік закінчило 585 дітей.

12:15 26.05.2017

Виставка друкованих видань про Європу

День Європи - це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах, свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу.

15:36 19.05.2017

Короп FM – Рідне радіо

Шановні відвідувачі офіційного сайту Коропської територіальної громади! Районне радіо відтепер можна слухати і на нашому сайті за посиланням http://koropska.gromada.org.ua/korop-fm-08-22-53-19-05-2017/ (Розділ верхнього горизонтального меню Короп FM ).

12:51 19.05.2017

18 травня-  Міжнародний день музеїв

18 травня- Міжнародний день музеїв

З року в рік  працівники музеїв усього світу традиційно відзначають професійне свято – Міжнародний день музеїв. Це чудове свято з’явилося в календарі ще в 1977 році, а починаючи з 1978 року, Міжнародний день музеїв став широко святкуватися більше ніж у 150 країнах світу.

17:06 18.05.2017