Пролунав останній дзвоник для випускників 2017 року

Дата: 26.05.2017 12:15

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цієї весни прощавай школі сказали 34 випускники селища Короп, усього ж навчальний рік закінчило 585 дітей.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів Коропської ЗОШ І-ІІІ  ступенів     ім. Т.Г. Шевченка  гості свята селищний голова Віктор Журавель, в.о. голови райдержадміністрації Валентина Саволєй, батьки випускників  Володимир Єременко та Світлана Гузь.

Директор  школи Іван Головешко  підвів підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами  та  дипломами переможці предметних районних  та обласних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням  за відмінні успіхи у навчанні.

І ось хвилююча мить… Почесне право останнього дзвоника надали найкращим учням школи: одинадцятикласникам Максиму Городньому та Ярині Старчун.

Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Наприкінці урочистої лінійки учні запустили в небо  жовто-блакитні кульки  зі своїми побажаннями, як символ початку самостійного життя.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради